Рівно 162 роки тому народився австрійський психолог, засновник психоаналізу Зигмунд Фрейд. Патріоти України пропонують добірку цитат генія психології:
1. "Перш ніж діагностувати у себе депресію і занижену самооцінку, переконайтеся, що ви не оточені ідіотами"
Довідка:
Зи́гмунд Фрейд, (нім. Sigmund Freud), повне автентичне ім'я Сигізмунд Шломо Фрейд — австрійський психолог і невролог єврейського походження, який вивчав людське несвідоме. Він розвинув методику вільних асоціацій та тлумачення сновидінь, яку було покладено в основу психоаналізу, і сформулював концепцію структури психіки (Ід, Еґо та Супереґо, або Воно, Я і Над-Я).
Дата народження 6 травня 1856 р
Знак зодіаку: Телець
Вік: 83 роки
Дата смерті: 23, вересня 1939
Місце народження: Фрайберг
Діяльність: психоаналітик, психіатр, невролог
Сімейний стан: був одружений
Закінчивши гімназію, вступив на медичний факультет Віденського університету.
Працював хірургом у Віденській міській лікарні, потім перекваліфікувався на невролога. Саме Фрейд ввів у медицину термін "дитячий церебральний параліч".
У 29 років, вигравши конкурс, відправився в Париж, на стажування до знаменитого психіатра Жана Шарко. Там Зигмунд багато часу присвятив вивченню істерії, почав вивчати сексологію.
Повернувшись до Австрії, влаштувався на роботу в інститут Макса Коссовітца. Почав вести приватну практику, працюючи переважно з невротиками. Аналізуючи випадки з практики, дійшов думки, що причинами більшості неврозів є пригнічені спогади еротичного характеру.
Фрейд вважається засновником психоаналізу. Його найвідоміші книги - "Тлумачення сновидінь", "Тотем і табу", "По той бік принципу задоволення", "Майбутнє однієї ілюзії".
Помер вчений після тривалої хвороби у 83 роки, попросивши свого лікаря ввести йому смертельну дозу морфію.
Дуже часто за споживанням російського контенту не стоїть свідомий вибір, не стоїть українофобія, не стоїть заперечення українства. Про це заявив український письменник, музикант та військовослужбовець Сергій Жадан в інтерв'ю проєкту "Люди змін з Лесею ...
Для здобувачів вищої освіти за медичними та фармацевтичними спеціальностями збираються відновити обов’язкову військову підготовку. Про це йдеться у законопроекті 13276 про внесення змін до статті 11 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» ...