Хіти тижня. "А ви, тварі, зрозумійте, що не ви - сила": Сестра Савченко поскаржилися, що їй прокололи шини в авто (відео)

Віра Савченко викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Віра Савченко залишилася без засобу пересування. Фото: скрін відео

Вірі Савченко невідомі прокололи кілька коліс на її машині Skoda в мікрорайоні Троєщина в Києві. Про це під час прямого ефіру повідомила у Facebook сама Віра Савченко, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що через це вона не зможе завтра поїхати у справах партії. Віра засудила людей, які це зробили і звернулася до них:

"Слухайте сюди виродки, ви що думаєте, що ви безсмертні? Ви думаєте, що закон обійдете? Ви думаєте, що закон під вас написаний? Ви втратили почуття реальності, ви думаєте, що взяли бога за бороду?"

Савченко додала, що "закладки на вибухівку, прорізані колеса - це те, що я очікувала". Вона викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Хіти тижня. Доживете до 100 років: Несподівана заява вчених про користь пива

понеділок, 22 жовтень 2018, 2:00

Мова йде про дві речовини, що входять до його складу. Вчені з німецького університету Ерлангена-Нюрнберга виявили нові корисні властивості пива. Зокрема, мова йде про дві речовини, що входять до його складу, повідомляють Патріоти України. Ці хімічні сп...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...