Хіти тижня. "А ви, тварі, зрозумійте, що не ви - сила": Сестра Савченко поскаржилися, що їй прокололи шини в авто (відео)

Віра Савченко викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Віра Савченко залишилася без засобу пересування. Фото: скрін відео

Вірі Савченко невідомі прокололи кілька коліс на її машині Skoda в мікрорайоні Троєщина в Києві. Про це під час прямого ефіру повідомила у Facebook сама Віра Савченко, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що через це вона не зможе завтра поїхати у справах партії. Віра засудила людей, які це зробили і звернулася до них:

"Слухайте сюди виродки, ви що думаєте, що ви безсмертні? Ви думаєте, що закон обійдете? Ви думаєте, що закон під вас написаний? Ви втратили почуття реальності, ви думаєте, що взяли бога за бороду?"

Савченко додала, що "закладки на вибухівку, прорізані колеса - це те, що я очікувала". Вона викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Хіти тижня. "Понаехавшие местных просто не понимают. Даже по уши в дерьме гавани Крым - рай на остатках сделанного Украиной и еще не уничтоженного Россией", - Кримський бандерівець (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 1:00

Росіяни в захваті від окупованого Криму і переконують - кримчани ще не знають, що таке "днище" по-російськи. "Для семьи осужденного оккупантами в Крыму активиста Игоря Мовенко собирают денежную помощь. Об этом сообщила журналистка Елена Лысенко", - пиш...

Хіти тижня. Звичайне закарпатське село: Ватникам продемонстрували "загниваючу" Україну (відео)

неділя, 27 травень 2018, 23:57

Село Нижню Апшу на Закарпатті поставили в приклад росіянам. На каналі сайту Youtube Вата Шоу оприлюднено відео зі звичайного села на Закарпатті, в якому українці будують «невеликі будиночки», повідомляють Патріоти України. "Спеціально для росіян, мій...