Хіти тижня. "А ви, тварі, зрозумійте, що не ви - сила": Сестра Савченко поскаржилися, що їй прокололи шини в авто (відео)

Віра Савченко викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Віра Савченко залишилася без засобу пересування. Фото: скрін відео

Вірі Савченко невідомі прокололи кілька коліс на її машині Skoda в мікрорайоні Троєщина в Києві. Про це під час прямого ефіру повідомила у Facebook сама Віра Савченко, передають Патріоти України.

Жінка заявила, що через це вона не зможе завтра поїхати у справах партії. Віра засудила людей, які це зробили і звернулася до них:

"Слухайте сюди виродки, ви що думаєте, що ви безсмертні? Ви думаєте, що закон обійдете? Ви думаєте, що закон під вас написаний? Ви втратили почуття реальності, ви думаєте, що взяли бога за бороду?"

Савченко додала, що "закладки на вибухівку, прорізані колеса - це те, що я очікувала". Вона викликала поліцію і буде оформляти дану подію.

Вчені назвали шість відмінних рис людей з високим інтелектом

середа, 23 січень 2019, 8:25

Звички, які можуть здаватися навколишнім дивацтвами, часом є ознаками неабиякого інтелекту у людини.

Позивний "Маестро": "Їхні гранатометники стріляли прицільно. Мене разів чотири викидало з позиції вибуховою хвилею", - захисник ДАПу

середа, 23 січень 2019, 7:55

Боєць 80-ї аеромобільної бригади був в останній ротації захисників Донецького аеропорту у 2015 році. Ярослав Гавянець розповів про бої за новий термінал, який був частково захоплений бойовиками, пише видання Газета.ua, передають Патріоти України. "15 с...