Хіти тижня. "Ангел повернувся на небо": Українці оплакують загибель дівчини-добровольця в АТО (фото)

В мережі масово висловлюють співчуття родичам дівчини, а побратими обіцяють помститися.

Фото: "Добрі поради".У зоні АТО на Донбасі загинула молода дівчина-доброволець, передають Патріоти України з посиланням на bzns.media.

Як повідомляють в соцмережах, загиблою є 22-річна лікар Олена Мурадова.

«Разом з братом без піару і Селфі боролася проти російських найманців на Сході України... А чули б ви, як про неї говорять її друзі ... Там душа була, немов небо, зіткана з доброти», - наголошується в соцмережі.
Повідомляється, що батько дівчини - азербайджанець, а мати - українка.
Українці масово висловлюють співчуття родичам дівчини, а побратими обіцяють помститися.
«Боже така молода і красива. Одна печаль!»,«Вічна пам'ять! Співчуття близьким»,«Зовсім молоденька, світла пам'ять тобі дівчинка! Низький уклін і співчуття рідним і близьким»,«Легкої дороги їй. І спасибі за те, що захищала»,«Низький уклін»,«Світла пам'ять і велика подяка! Гарна, як пісня! Співчуття рідним, хорошої людини виростили! Вічна пам'ять!»,«Спи спокійно сестричка. Ми помстимося»,«Ангел повернувся на небо. Спасибі тобі, дівчинка. Спочивай спокійно, а ми за тебе помстимося!»,«Вічна і світла пам'ять! Як з цим живуть наші «брати» росіяни, що по горло в нашій крові!!!», - пишуть в мережі.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...