Чиновник пояснив, що став свідком того, як на на Хрещатику автомобілі не пропустили "швидку", яка їхала на заборонний сигнал світлофора.
"Ті, хто повинен зупинитися і дати дорогу "швидкій", не реагують на всі можливі сигнали "швидкої" і продовжують свій рух. Не дивлячись на цю ситуацію мій попутник каже: "А раніше тут міг стояти даішник і точно забрав би в деяких водійські посвідчення. Все ж треба більше поліції, і тоді всі будуть дотримуватися правил дорожнього руху. Я завжди зменшував швидкість в тих місцях, де, ймовірно, могли стояти даішники", - сказано в публікації Аброськіна.
Він зазначив, що "даішників" повертати не будуть, але система відеофіксації порушень зможе їх замінити. "...Порушення ПДР будуть фіксуватися, а далі додому до правопорушника прийде повідомлення, що ви порушили правила і штраф 5-10 тисяч грн, а в разі несплати - подальший арешт майна. Ось тоді всі масово і повернуться до ретельного дотримання правил. Тому що дешевше виконати, ніж не виконати", - заявив заступник голови Нацполіції.
В Україні ціни на продукти за рік зросли на понад 20%, а яблука подорожчали майже втричі через поганий врожай та імпорт. Однак у липні очікується сезонне здешевлення овочів, а восени – стабілізація, якщо не завадить погода. Про це розповів економіст Ол...
Українці, які витрачають менше ніж 345,28 грн на день, вважаються такими, що живуть за межею бідності – саме такий поріг встановлено в Україні у 2024 році. Згідно інформації, якщо людина має менш ніж 10 358 грн на місяць, вона не може покрити базові по...