Хіти тижня. "АТОшники - это ублюдки!": Водій маршрутки у Запоріжжі образив українського бійця та погрожував розправою (відео)

Водій поривався вдарити бійця, але його стримував поліцейський.

Фото:скрін відео

У Запоріжжі водій маршрутки накинувся з образами на українського бійця і погрожував фізичною розправою. Відповідне відео опублікували на сторінці спільноти "Це Україна" в Facebook, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як чоловік лайливими словами висловлюється на адресу країни і звинувачує її у війні на Донбасі. "Ось це уй*біще, тому що ось цю х*йню начепив на себе!" - звернувся він до бійця АТО.

Водій поривався вдарити бійця, але його стримував поліцейський. Зйомка інциденту продовжилася в приміщенні.

Проросійськи настроєний водій обізвав українських бійців "виродками", а тих, хто носить вишиванки, - "під*рками". Чоловік заявив, що не вважає це образою, а просто "називає речі своїми іменами".

"У мене машину на Донбас забрали, нічого, я це забув. Але чому люди страждають?!" - сказав водій.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг