
21 січня близько 12 години дня патрульним надійшов виклик про насильство в сім'ї за адресою вул. П'ятигорська. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції Харкова, зазначають Патріоти України. На вулиці було до -10°, сніжило. Поліцейські побачили 15-річного хлопця, який стояв в під'їзді роздягнений і босоніж. За словами хлопця його вигнали батьки.
"В мінус 10 мама разом зі своїм співмешканцем вигнала на мороз без взуття Максима! Приблизно через годину хлопчика помітили сусіди і викликали швидку з поліцією", - співробітниця патрульної поліції Ляна Теремкова.
"Він навіть не пам'ятає коли його привезли. Каже, що його батьки постійно п'ють і виганяють вже не перший раз. До матері він повертатися не хоче", - додала пані Теремкова.
Патрульні негайно викликали на місце бригаду швидкої медичної допомоги, співробітники якої госпіталізували дитину в лікарню. У його матері і її співмешканця взяли пояснення, які в подальшому передані до відповідних органів поліції.У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...