Хіти тижня. "Більше море людей було лише на Майдані", - єпископ Євстратій про хресну ходу у Києві

Очолив хресний хід патріотично налаштованих вірян Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Хресна хода у Києві. Фото: Кореспондент.

"Україна відзначає 1030-річчя від дня хрещення Київської Русі «Найбільший Хресний хід в історії України» - так назвав нинішню подію Патріарх Філарет у своєму слові після молебня на Володимирській гірці", - написав епископ Євстратій (Зоря) на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"За різними оцінками в центрі Києва на молитву зібралося від 65 до 150 тис. або й більше віруючих - море людське важко було злічити. Дотепер так багато патріотично налаштованих громадян, які моляться за перемогу правди і мир в Україні, збирав лише Майдан під час Революції Гідності.

Фото - отець John Sydor, на ньому - лише частина всіх учасників молитви за Україну та єдину Помісну Українську Православну Церкву"."Ви - вбивці!": Двох волонтерок висадили з автобуса через російський серіал (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 23:48

Ярина Чорногуз поверталася із похорону свого хлопця, який загинув на Донбасі... Українська волонтерка Ярина Чорногуз поскаржилася, що водій автобуса Busfor під час поїздки з Луцька до Києва відмовився вимикати російський серіал. Він погодився висадити ...