Хіти тижня. "Будущее только с Украиной. Оккупанты, прочь с моей земли": На Донбасі активісти розповсюдили тисячі проукраїнських листівок (фото)

Листівки антиросійського характеру з'явилися в окупованих містах з 11 по 13 червня.

Фото:https://censor.net.ua/

З 11 по 13 червня українські активісти поширили на окупованих територіях Донецької області, в тому числі в Донецьку і Луганську, 3 тис. проукраїнських листівок, в яких закликають місцевих жителів допомагати повернутися в Україну. Про це повідомили українські активісти, які поширили листівки на окупованих територіях, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Окупанти, геть з моєї землі. Тут ви знайдете смерть", - йдеться в листівці.

"У період з 11 по 13 червня 2017 в містах Донецьк, Горлівка, Луганськ, Кадіївка, Алчевськ і Ровеньки були поширені листівки антиросійського характеру накладом 3 тис од. Крім того, протягом 12-13 червня з нагоди "святкування дня РФ" на КПВВ "Майорськ" були поширені календарі антиросійського характеру накладом 2 тис. од.", - зазначають активісти.

Під Москвою знов велика пожежа

четвер, 2 лютий 2023, 3:10

На складі з пластиком у російському селищі Нахабіне, що під Москвою, в міському окрузі Красногорськ сталася пожежа, повідомляє Life. . У боротьбі з вогнем задіяно 37 осіб та 11 одиниць техніки. Від МНС Росії — чотири одиниці техніки та 14 співробітн...

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...