Хіти тижня. Була подружкою "путінського гібрида": З'явилися нові деталі загибелі під Горлівкою "мирної" жительки

16 травня Олена Воронченко разом з компанією товаришів по службі цивільного чоловіка відпочивала і смажила шашлики на передовій.

У окупованій Горлівці. Фото: соцмережі.

Так звана "мирна мешканка" з селища Гольмівський Олена Воронченко, яка загинула 16 травня на Донбасі, відпочивала в компанії бойовиків на передовій. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Микита Синіцин, передають Патріоти України.

"Власне, загибла Олена Воронченко і не була для "військовослужбовців" "ДНР" чужою людиною. За моєю інформацією вона зустрічалася і навіть жила у цивільному шлюбі з одним із "воєнних ДНР" з позивним "Хитрий", звідси, швидше за все, і військова форма", - йдеться в повідомленні.
Синіцин зазначає, що 16 травня Олена Воронченко разом з компанією товаришів по службі цивільного чоловіка відпочивала і смажила шашлики. У цей момент почався обстріл - жителі селища нарахували 10 розривів снарядів в районі Гольмівського які згодом в "ДНР" зарахували до 152-мм снарядів.

В результаті обстрілу ще двоє бойовиків були поранені. При цьому Синіцин зазначає, що жінка дійсно не входила до складу угруповання бойовиків.

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...

Сотні людей опинилися в зоні НП: У Львові прямо під час матчу почалась потужна пожежа (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 21:43

Масштабна пожежа виникла в одному з секторів стадіону у Львові. Як розповів очевидець Ігор Зінкевич, чорний густий дим застелив практично половину стадіону. Він же показав і кадри. При цьому під час пожежі ніхто з глядачів з місць в епіцентрі НП не схо...