Хіти тижня. Була ще одна жертва: "Діма зі своїм другом забили чоловіка дерев'яними брусками, забили, як звіра", - батько вбитої Ноздровської зробив гучну заяву по синові підозрюваного (відео)

Дмитро Россошанський уникав кари за злочини, в тому числі вбивство, завдяки впливовим родичам, переконаний батько Ноздровської.

Ірина Ноздровська. Фото: 5.ua

Батько вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської Сергій заявив, що син Юрія Россошанського, затриманого за підозрою в убивстві юристки, винен в ще одній смерті, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеканал "Прямий".

За словами батька Ноздровської, Дмитро Россошанський винен у вбивстві жителя села Демидів Олександра Альохіна. Останнього нібито забили на смерть.

"У 2005 році син Юрія Россошанського зі своїм другом вбили тут людину, яка приїхала звідкись з Уралу, з Росії, і тут жила, купила півбудинку. І Россошанського син, Діма, зі своїм другом забили дерев'яними брусками, забили, як звіра. А їх родич, дядько, працював головним суддею в Вишгородському суді", - розповів батько правозахисниці.

Він додав, що в Дмитра Россошанського "був цілий букет всяких злочинів".

"І це все покривалося, і це вбивство покрилося. Приїхала міліція (тоді була міліція), і там було все в крові, вони вимили все, прибрали, забрали ті дерев'яні бруски - і відвезли. І ніякої справи навіть відкрито не було!" - додав батько загиблої.

За його словами, все виставили так, ніби Альохін сам себе забив брусками.

"Це був Альохін Саша. Його багато в селі знають, він проводив людям опалення, хороша людина була. Покрили це все вбивство, тому що дядько суддя", - розповів батько Ірини Ноздровської.

Нацбанк готується до скасування фіксованого курсу долара: Стало відомо, як може обвалитися гривня

понеділок, 29 травень 2023, 7:51

Нацбанк поступово зніматиме обмеження на валютному ринку. Підсумком має стати повна лібералізація ринку валют і повернення до плаваючого долара. При цьому гривня неминуче девальвує, передають Патріоти України. Однак сьогодні неможливо передбачити, наск...

Частину пенсіонерів звільнили від сплати комунальних послуг: Хто зможе "забути" про комуналку

понеділок, 29 травень 2023, 7:42

В Україні з 1 червня підвищуються тарифи на комунальні послуги, зокрема, на електроенергію та воду. Тепер у платіжках сума буде більшою приблизно на 30%. Разом з тим, деяким пенсіонерам надається 100% знижка на оплату комуналки. Про це нагадали в Пенсі...