Хіти тижня. Була ще одна жертва: "Діма зі своїм другом забили чоловіка дерев'яними брусками, забили, як звіра", - батько вбитої Ноздровської зробив гучну заяву по синові підозрюваного (відео)

Дмитро Россошанський уникав кари за злочини, в тому числі вбивство, завдяки впливовим родичам, переконаний батько Ноздровської.

Ірина Ноздровська. Фото: 5.ua

Батько вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської Сергій заявив, що син Юрія Россошанського, затриманого за підозрою в убивстві юристки, винен в ще одній смерті, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеканал "Прямий".

За словами батька Ноздровської, Дмитро Россошанський винен у вбивстві жителя села Демидів Олександра Альохіна. Останнього нібито забили на смерть.

"У 2005 році син Юрія Россошанського зі своїм другом вбили тут людину, яка приїхала звідкись з Уралу, з Росії, і тут жила, купила півбудинку. І Россошанського син, Діма, зі своїм другом забили дерев'яними брусками, забили, як звіра. А їх родич, дядько, працював головним суддею в Вишгородському суді", - розповів батько правозахисниці.

Він додав, що в Дмитра Россошанського "був цілий букет всяких злочинів".

"І це все покривалося, і це вбивство покрилося. Приїхала міліція (тоді була міліція), і там було все в крові, вони вимили все, прибрали, забрали ті дерев'яні бруски - і відвезли. І ніякої справи навіть відкрито не було!" - додав батько загиблої.

За його словами, все виставили так, ніби Альохін сам себе забив брусками.

"Це був Альохін Саша. Його багато в селі знають, він проводив людям опалення, хороша людина була. Покрили це все вбивство, тому що дядько суддя", - розповів батько Ірини Ноздровської.

На шляху до колонізації Червоної планети: Дрон Ingenuity оновив власний політний рекорд на Марсі (відео)

неділя, 29 травень 2022, 10:21

Дрон NASA на Марсі Ingenuity зняв відео рекордного за відстанню польоту, повідомляє NASA. Сам політ відбувся 8 квітня, він був 25-м з початку місії. . Гелікоптер подолав 704 метри зі швидкістю понад 19 км/год, це був найшвидший та найдовший політ дрон...

На "Азовсталі" загинула військова медикиня - тіло Героїні забрати не змогли

неділя, 29 травень 2022, 10:10

На металургійному комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі загинула військова медикиня Наталія Стребкова. Жінці було 45 років, її життя обірвалося 15 квітня через російських окупантів. Про це у Facebook розповіли її донька Ірина Шматко та чоловік Олексій Гару...