Хіти тижня. "Був би я молодший, я бився б в АТО!": Заява російського політолога викликала сказ на ПутінТБ (відео)

Доктор історичних наук Олександр Ситін розповів, що, відвідавши Україну, не побачив там нацизму.

Олександр Ситін. Фото: 3mv.ru.

Російський опозиційний політолог і публіцист, доктор історичних наук Олександр Ситін заявив, що якби він був молодший, то зараз би воював на боці України. "Був би я молодший, я бився б в АТО!" - заявив він в ефірі програми Володимира Соловйова "Недільний вечір" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

Ситін розповів, що, відвідавши Україну, не побачив там нацизму, про присутність якого стверджує російська пропаганда.

Також він зазначив, що Росія не має наміру брати в свій склад окуповані райони Донбасу, а в Україні існують серйозні настрої щодо подальшої блокади ОРДЛО.

Заяви Ситіна викликали сказ у деяких учасників шоу.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...