Хіти тижня. Чекали і чекають на перемогу Путіна: Тимчук розповів про російських агентів-високопосадовців ЗСУ

Російська шпигунська сітка в Україні може бути більшою, ніж ми здатні уявити.

Дмитро Тимчук. Фото: Укрінформ.

Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав координатор групи "Інформаційний спротив" і нардеп Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"Коли тільки починалися події в Криму, наша група досліджувала морально-психологічний стан у Генеральному штабі. Нас дуже неприємно здивувало те, що дехто неприховано очікував приходу росіян. Це було у 2014 році.

На щастя у нас добре працюють структури військової контррозвідки і Міністерство оборони. Протягом 2014-2015 років вони відсіяли прокремлівські кадри. Та варто розуміти, що далеко не всі агенти РФ потрапили під таку ідеологічну люстрацію. Багато хто і далі лишився на своїх посадах. Таємно, а дехто і не зовсім, люблячи Росію", - сказав він.

Російська шпигунська сітка в Україні може бути більшою, ніж ми здатні уявити, вважає експерт: "Їхня мета - не тільки політична дестабілізація. А й інформаційні, економічні атаки, передача в Росію важливої інформації. Або поширення на нашій території їхньої пропаганди".

Насамперед у чиновників старої, радянської школи немає відчуття, що Росія – агресор, каже Дмитро Тимчук. "Вони все ще вірять у міф про братські народи. Це нівелює для них негативні сторони співпраці з російськими спецслужбами. Це ідеологічна хвороба, що заважає об'єктивно бачити ситуацію.

По-друге, у нас тривалий час військові і цивільні чиновники отримували вкрай низьке соціальне забезпечення. Порівняно з Заходом чи тією ж Росією. Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів. У Європі чи Америці на це б і оком би ніхто не повів. Треба покращувати роботу української контррозвідки та дуже ретельно перевіряти людей в органах державної влади", - підсумував він.

Не придатних до військової служби українців не випускають за кордон: Ось у чому причина та що робити

середа, 2 квітень 2025, 9:32

Певні категорії військовозобов'язаних громадян мають право під час воєнного стану виїжджати за кордон. Існують категорії, які користуються низкою пільг. Зокрема, так до останнього часу було з волонтерами, але наразі вони можуть пересікати кордон на заг...

Не все пропало: Серед українців зріс оптимізм щодо підтримки Європи у війні з Росією

середа, 2 квітень 2025, 9:08

За останній рік серед українців зріс оптимізм щодо підтримки Заходу у війні з Росією. Більшість вірять у продовження серйозної допомоги, але тільки Європи, а не США, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. За даними опитування...