Хіти тижня. "Через шість років ми побачимо, як розпадається Росія і повертається Крим", - російський письменник (відео)

Володимир Путін вже не може запропонувати росіянам ніякої нової програми покращення ситуації ані всередині країни, ані у зовнішній політиці.

Сергій Лойко. Фото: НВ.

Центрвиборчком Росії 6 лютого зареєстрував Володимира Путіна кандидатом у президенти. Чи мають рацію прихильники політика, який, всупереч міжнародному праву, окупував частину території України, підживлює «Червоно-коричневий інтернаціонал» у світі, дестабілізує ситуацію не лише «зеленими чоловічками», але й пропагандистами та хакерами? Такий Путін – назавжди? Це обговорювали журналіст, телеведучий Матвій Ганапольський і письменник, журналіст Сергій Лойко. Патріоти України пропонують вам переглянути відеозапис цієї бесіди.

Хіти тижня. Реалії Мундіалю: Ображені поразкою росіяни насмішили мережу заявою про "потужне" прокляття, що нависло над їх "кривдниками"

п’ятниця, 20 липень 2018, 3:00

Російська газета "Метро" з тиражем понад 400 тисяч опублікувала статтю про прокляття збірної Хорватії на чемпіонаті світу-2018. Про це йдеться в блозі російської журналістки Вікторії Івлєвої, передають Патріоти України. Хорватська збірна вибила Росію з...

Скрепний маскарад не допоміг: У "ДНР" винесли смертний вирок "козакові Війська Донського"

п’ятниця, 20 липень 2018, 0:18

Восьми спільникам засудженого до смертної кари пощастило більше - на них чекає довічне ув'язнення. Так званий «Верховний суд ДНР» виніс вирок озброєному угрупованню, що займалося викраденнями, вимаганням і вбивствами, передають Патріоти України. Зазнач...