Хіти тижня. "Через телепатический контакт изводила меня сексуально": Нападник пояснив, навіщо покалічив ведучу "Еха Москви" (відео)

За словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка начебто здійснювала стосовно нього з 2012 року.

Затриманий нападник. Фото:Twitter

У Мережі з'явилося відео з допитом Бориса Гріца, який, увірвавшись до редакції "Ехо Москви", вдарив ножем в шию ведучу Тетяну Фельгенгауер. Відео виклав у своєму Twitter користувач "Лентач", передають Патріоти України.

Так, за словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка здійснювала стосовно нього з 2012 року.

При цьому Гріц наполягає, що вони мали сексуальний характер. "Кожну ніч, використовуючи цей телепатичний контакт, вона залазила і морила мене сексуально", - заявив він.

Хіти тижня. Фото для тих, хто хоче пробачити Росію: Мережу вразила світлина замученого бойовиками українського "кіборга"

субота, 20 квітень 2019, 23:55

Український військовий Петро Полицюк, який опинився в полоні бойовиків, був убитий кадирівцями. Блогер опублікував його фото з закликом згадувати очі цього хлопця, якщо виникне бажання пробачити Росію, повідомляють Патріоти України. Такого після Криму ...

Хіти тижня. "Вата подымает голову": Мережу розлютила акція до 9 травня в Дніпрі (фото)

субота, 20 квітень 2019, 23:30

Власники фотостудії запропонували клієнтам "патріотичну" фотосесію із "колорадськими" стрічками. У Дніпрі пропонують провести фотосесію, присвячену Дню перемоги, що активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Скріншот публікації з пропозицією про...