Хіти тижня. "Через телепатический контакт изводила меня сексуально": Нападник пояснив, навіщо покалічив ведучу "Еха Москви" (відео)

За словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка начебто здійснювала стосовно нього з 2012 року.

Затриманий нападник. Фото:Twitter

У Мережі з'явилося відео з допитом Бориса Гріца, який, увірвавшись до редакції "Ехо Москви", вдарив ножем в шию ведучу Тетяну Фельгенгауер. Відео виклав у своєму Twitter користувач "Лентач", передають Патріоти України.

Так, за словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка здійснювала стосовно нього з 2012 року.

При цьому Гріц наполягає, що вони мали сексуальний характер. "Кожну ніч, використовуючи цей телепатичний контакт, вона залазила і морила мене сексуально", - заявив він.

Хіти тижня. Шалені гроші псують стосунки: Весілля відомої телеведучої на межі зриву

неділя, 20 січень 2019, 21:30

Особисте життя Лесі Нікітюк розладжується. Зірка ще не готова ставати дружиною. Зараз у зірки з'явилася велика кількість пропозицій щодо роботи, а дохід зріс у кілька разів. Це заважає їй будувати повноцінні відносини з коханим і приділяти йому достатн...

Найкращі друзі... кобри: 7-річний хлопчик їсть та спить разом з трьома смертоносними зміями (відео)

неділя, 20 січень 2019, 21:05

Хлопчик навіть приймає ванну разом із ними та втирає олію в їхню шкіру. Химерна дружба школяра із кобрами розпочалася чотири роки тому, що викликало шок у його батьків Рахуната та Мунії. Про це пише видання Mirror, повідомляють Патріоти України. Його б...