Хіти тижня. "Через телепатический контакт изводила меня сексуально": Нападник пояснив, навіщо покалічив ведучу "Еха Москви" (відео)

За словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка начебто здійснювала стосовно нього з 2012 року.

Затриманий нападник. Фото:Twitter

У Мережі з'явилося відео з допитом Бориса Гріца, який, увірвавшись до редакції "Ехо Москви", вдарив ножем в шию ведучу Тетяну Фельгенгауер. Відео виклав у своєму Twitter користувач "Лентач", передають Патріоти України.

Так, за словами затриманого, приводом для нападу стали "телепатичні контакти", які журналістка здійснювала стосовно нього з 2012 року.

При цьому Гріц наполягає, що вони мали сексуальний характер. "Кожну ніч, використовуючи цей телепатичний контакт, вона залазила і морила мене сексуально", - заявив він.

Хіти тижня. "Когда ты в очередной раз тыкаешь хомяка *балом в дерьмо, у него истерика", - Фашик Донецький про "вату" на Донбасі

середа, 14 листопад 2018, 1:00

"Я заранее не извиняюсь за то, что будет использован чугунный мат в тексте. Иногда складывается ощущение, что некоторым особо упижженым двуногим особям люто подгорает от того, что в Донецке, Луганске, в Крыму, вообще на оккупированных, остались адекват...

Хіти тижня. "Збочення!": В Україні розгорівся скандал навколо дитячого підручника для шкіл (фото)

середа, 14 листопад 2018, 0:35

У мережі розгорівся скандал навколо ремомендованного Міносвіти України підручника літератури для 11-го класу. У книгу включили розповідь з описом гомосексуальних зв'язків. Про ситуацію розповіли користувачі мережі. Зокрема громадський активіст Оксана Ф...