Хіти тижня. Чиновник допоміг: Почаївську лавру із порушенням законодавства зареєстрували на УПЦ МП

​За документами, УПЦ МП розпоряджається лаврою до 2052 року.

Почаївська лавра. Фото: pochaev.org.ua.

Почаївську лавру в Тернопільській області незаконно передали в користування Українській православній церкві Московського патріархату (УПЦ МП). Про це заявив депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця, передають Патріоти України.

Він продемонстрував витяг із Держреєстру, згідно з яким споруди лаври записано на УПЦ МП до 1 січня 2052 року із правом пролонгації. Влітку 2018 року Міністерство культури України доручило державному заповіднику взяти на баланс споруди лаври. У вересні по документи до держреєстратора звернулися і заповідник, і лавра.

"Поки той розглядав справу, реєстраційну дію із порушенням законодавства здійснив реєстратор узагалі іншого району Тернопільської області. Коли до нього звернулися люди, які представляли Почаївську лавру, він здійснив реєстраційну дію в обхід уже розпочатого розгляду іншим реєстратором", – стверджує Паляниця. Юрист заповідника назвав документ про реєстрацію "фікцією". "Треба піти запитати у того реєстратора: що ти вніс, хлопче?!" – сказав він. За даними журналістів, документи на користь УПЦ МП оформив державний реєстратор Андрій Яремко. "Це моя дія, так. Я цю дію вчинив і вчинив її законно", – заявив він. Яремко стверджує, що не знав, що справою лаври займається інший реєстратор.

Джерело: ТСН.ua

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину - кинув її на узбіччі

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:56

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину. Після цього, він поволок її на узбіччя і кинув там, передають Патріоти України. Відповідне відео з'явилося в мережі. У підписі було зазначено, що інцидент стався по вулиц...