Хіти тижня. Десятки ліквідованих: Стало відомо про серйозні втрати бойовиків під Горлівкою

Тільки за лютий мінімум 110 бойовиків поступили у лікарню з осколковими і вогнепальними пораненнями, частина з них через деякий час померла.

Кладовище терористів на Донбасі. Фото: соцмережі.

Єнакіївський лікар і український блогер Олександр Чернов заявив, що в міській лікарні окупованої Горлівки, яка є основним госпіталем для поранених бойовиків з фронту від Єнакієвого до Дебальцевого, тільки за лютий мінімум 110 бойовиків поступили з осколковими і вогнепальними пораненнями, передають Патріоти України.

Чернов зазначає, що 80% поранених є бойовиками «ДНР». За його словами, 9 найманців померли вже в стаціонарі лікарні. У той же час, за даними місцевого моргу підтверджують смерть ще 30 загиблих, 10 з яких з числа місцевого криміналітету. Решта ж загиблих - доставлені найманці з передової.

"Ударят химией по химии. Оккупанты задумались над строительством еще одного химического завода в Армянске", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:30

"Фигурант дела Веджие Кашка 65-летний крымскотатарский активист Асан Чапух, которого оккупанты задержали 23 ноября 2017 года, держит голодовку шестой день с требованием к медсанчасти СИЗО Симферополя оказать ему немедленную медицинскую помощь. Состояни...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.