Хіти тижня. Десятки ліквідованих: Стало відомо про серйозні втрати бойовиків під Горлівкою

Тільки за лютий мінімум 110 бойовиків поступили у лікарню з осколковими і вогнепальними пораненнями, частина з них через деякий час померла.

Кладовище терористів на Донбасі. Фото: соцмережі.

Єнакіївський лікар і український блогер Олександр Чернов заявив, що в міській лікарні окупованої Горлівки, яка є основним госпіталем для поранених бойовиків з фронту від Єнакієвого до Дебальцевого, тільки за лютий мінімум 110 бойовиків поступили з осколковими і вогнепальними пораненнями, передають Патріоти України.

Чернов зазначає, що 80% поранених є бойовиками «ДНР». За його словами, 9 найманців померли вже в стаціонарі лікарні. У той же час, за даними місцевого моргу підтверджують смерть ще 30 загиблих, 10 з яких з числа місцевого криміналітету. Решта ж загиблих - доставлені найманці з передової.

Все не по кишені, вибору нема: Донеччани поскаржилися на низькі зарплати

понеділок, 25 червень 2018, 18:22

​В окупованих містах змушені економити, і не можуть дозволити собі відпустку. Як пише російське видання MK.ru, мешканка Донецька Тетяна поскаржилася, що раніше її сім'я щороку виїжджала на море і отримувала путівки від підприємства, а зараз не можуть д...

Знущання над живими і над мертвими: Волонтер розповіла, як поховала брата, пройшовши всі кола пекла (фото)

понеділок, 25 червень 2018, 18:00

За словами жінки, зі вступом в дію нових поправок до КПК, без рішення суду немає розтину і без дозволу прокуратури на поховання тіло з моргу не віддадуть. Волонтер Олена Любинецька розповіла, через що їй довелося пройти, щоб отримати дозвіл на похованн...