"Вони розуміють, що іноземна дітям потрібна, тому не чекають, коли всі політики перейдуть або коли весь Харків заговорить англійською," - пише на своїй сторінці у Facebook громадська активістка Марина Хаперська, передають Патріоти України.
"Багато харківських російськомовних кваліфікованих спеціалістів наполегливо вчать іноземну, бо мають потребу їздити за кордон на міжнародні семінари, наради, конференції. Тому вони не кажуть, що мова не на часі, головне, гарні дороги та економіка, вони беруть і вчать англійську.
А чому ж тоді, коли постає питання про перехід на українську, російськомовні наводять тисячі аргументів, аби не вчити. Як так? Бо українська їм не потрібна. Для чого виходити із зони комфорту? Який практичний сенс?
У п"єсі Карпенка-Карого "Хазяїн" Пузир відкрито зізнається меценату Золотницькому, що жертвує гроші на приют, бо за це дадуть орден, а на пам"ятник Котляревському у Полтаві не дасть, бо "Котляревський йому без надобності".
Для більшості російськомовних українська мова так само без надобності. Заговорять мовою лише тоді, коли державою буде створена "надобність", потреба, а доти - все порожні балачки."
Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...
Жителям прикордонних районів Білгородської області роздали понад 9 тис. вогнегасників для того, щоб вони гасили пожежі після обстрілів. Про це повідомив голова регіону В'ячеслав Гладков, передають Патріоти України. «Може, хтось подумає, що інформація н...