Хіти тижня. "Для чого таким вища освіта?": Боєць АТО розповів про обурливий інцидент, який трапився з ним у виші Харкова

Заступник декана факультету, на якому навчається боєць АТО, вважає, що українським військовослужбовцям не слід вчитися у вищих навчальних закладах.

Харківський національний університет. Ілюстрація:ua.dmitryfirtash.com

Боєць АТО Максим Єфименко, який вчиться в Харківському національному університеті, заявив, що заступник декана з виховної роботи вмовляла його відмовитися від отримання вищої освіти. Про це боєць написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Я – студент 2 курсу заочного відділення екологічного факультету Харківського національного університету і я – військовослужбовець, беру безпосередню участь в бойових діях.

Зараз у мене сесія і в цей же час я знаходжуся на лікуванні після поранення, але не зважаючи на це я з’явився до університету. На кафедрі працює викладач – Кривицька Івета Анатоліївна, яка є водночас заступником декана факультету з виховної роботи.

22 березня цього року ми спілкувалися з нею стосовно мого навчання. Під час розмови виявилося, що я маю незданий екзамен і взагалі я маю "одуматися і не здобувати вищу освіту, в нашій країні є декілька мільйонів людей без освіти і вони добре живуть, працюють і в них все добре і взагалі до чого АТОшникам вища освіта?" , - розповів Єфименко.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...