Хіти тижня. "Дуже дивна поведінка дружини Олени відразу після вибуху": Розвідник сумнівається в смерті "Мотороли"

Розвідник вважає, що керівника бандформування "Спарта" на місці вибуху могло і не бути.

Моторолу могли не вбити? Ілюстрація: соцмережі.

Смерть бойовика "Мотороли" могла бути інсценуванням. Раніше таку думку висловив колишній начальник Головного слідчого управління СБУ генерал Василь Вовк, тепер аналогічне припущення озвучив один із співробітників Сил спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що громадянина РФ Арсена Павлова підірвали в ліфті будинку в окупованому Донецьку 16 жовтня 2016 року. Розвідник вважає, що керівника бандформування "Спарта" на місці вибуху могло і не бути. До таких підозр його наштовхнув аналіз в соцмережах поведінки дружини Мотороли - Олени.

Справа в тому, що в інтернеті військовий знайомиться з бойовиками, громадянами РФ та жителями тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Розвідник через деякий час отримує від них корисну інформацію. За словами співробітника ССО, ця робота досить індивідуальна і непроста.

Він розповів, що додався в друзі в мережі до дружини "Мотороли" вже після смерті терориста. "Що мені сподобалося - по ту сторону спецслужби трохи протупили. Як тільки "Моторолу" підірвали в ліфті - Олена, яка вже повинна сумувати, почала постити свої селфи", - розповів він.

Проте, продовжив розвідник, потім фото видалили, як і "лівих друзів". "Та інформацію вже засікли. А це означає, що "Моторола" може бути живий, а Олену з її сторінкою просто пропустили повз уваги", - сказав він.

Джерело: Вести-UA

В теплу пору року зустрічаємо щовечора та щоночі: Вчені назвали найсмертоноснішу тварину в світі

четвер, 23 березень 2023, 19:53

Американські вчені встановили, що найнебезпечнішою твариною у світі є комар. Про це повідомляє yahoo із посиланням на дослідження американських вчених, передають Патріоти України. За даними az-animals.com, щороку ці тварини вбивають від 750 000 до 1 мі...

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...