Хіти тижня. Двійники з минулого. Хто вони? - Google знає все (фото)

У Google розробили додаток, який по селфі підшукує двійників в базі картин світових музеїв.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив користувач Андрій Бродецький, передають Патріоти України.

«Дивіться, яку класну штуку придумали в Google. Ви робите селфі, і додаток шукає ваших двійників в базі картин світових музеїв», - пише Бродецький.

Щоб протестувати новинку, він спробував знайти двійників деяким відомим людям, зокрема, політикам Петру Порошенку, Володимиру Гройману, Дональду Трампу, Володимиру Путіну і співакові Олегу Виннику.

За його словами, така можливість поки доступна тільки в США, так що бажаючим випробувати додаток на собі треба включити VPN.

«Ну і сам додаток хороший - встановлюєш, щоб погратися із селфі, а заодно і про музеї і картини взнаєш», - підкреслює він.

Наче ракова пухлина: Трудова міграція поглинає Україну (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:55

За різними оцінками, нині за межами України працює від двох до п’яти мільйонів людей. Трудова міграція в державі набуває загрозливих масштабів. Наші заробітчани виїжджають за кордон у пошуках кращої долі та вищих зарплат, передають Патріоти України з п...

"Адольфич, а як же Жуков? - Позаду Москва!": Кернес втік від суду закордон

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:45

Мережа вже тролить "вибірковий героїзм" харківського міського голови - безстрашно счепився з "хунто-бандерівцями" за проспект Жукова та волонтерський намет, і "сховався в кущі", як відповідати за огидні злочини часів Майдану. Міський голова Харкова Ген...