Терористи "Л/ДНР" заявили про величезні проблеми і втрати в зоні АТО на Донбасі. Відповідне відео діалогу двох бойовиків опубліковане на сторінці блогера Necro Mancer в Twitter, передають Патріоти України.
"Ми слабо забезпечені технічними засобами. Снайперський вогонь противника просто косить наші ряди. По той бік вбивці-професіонали, які вбивають, як на сафарі", - поскаржилися терористи. "Якщо їх не зупинити, вони прийдуть до Ростова, вже на Кубань замахуються", - заявили вони.
Снайперский огонь противника просто косит наши ряды. На той стороне убийцы-профессионалы, которые убивают, как на сафари. Если их не остановить, они придут в Ростов, уже на Кубань замахиваются https://t.co/4w7MD3zUhL #ойвсе pic.twitter.com/wo0DOOCmcV
— Necro Mancer (@666_mancer) 28 січня 2018 р.
Командир бригади, чиї бійці ремонтували його житло на Черкащині, залишається без посади та на свободі. За інформацією слідства, прокурори клопотали про відсторонення чоловіка від посади командира 43‐ї окремої артилерійської бригади ще на два місяці. А...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...