Хіти тижня. Ґвалтував неповнолітню: З'явилися огидні подробиці з життя соліста Львівської опери, який симпатизує терористам ОРДЛО

З листування Миколи Санжаревського, на яке під час обшуків натрапили правоохоронці, стало відомо, що він мав статеві контакти з 13-річною дівчиною, а також "задовольняв свої сексуальні потреби неприродним способом", залишаючи ученицю після уроків.

Микола Санжаревський. Фото:Гордон

Соліст Львівської опери Микола Санжаревський, який підтримує терористів "Л/ДНР", примушував свою 13-річну ученицю вступати з ним у статевий зв'язок. Як передає Enigma з посиланням на джерело в правоохоронних органах, про це стало відомо після проведених у артиста обшуків, інформують Патріоти України.

"Кілька років тому відомого балеруна ганебно вигнали з попереднього місця роботи саме через сексуальний потяг чоловіка до дітей. Тоді Санжаревський не опустив руки, а створив власну балетну школу, яка незабаром стала однією з найпрестижніших у Львові", - написано в повідомленні.

З листування Санжаревського стало відомо, що він мав статеві контакти з неповнолітньою, а також "задовольняв свої сексуальні потреби неприродним способом", залишаючи ученицю після уроків.

Дівчина зізналася батькам про жахливі інциденти лише після того, як вибухнув сепаратистський скандал за участю Санжаревського.


Дівчина хотіла зробити собі пікантні веснянки на обличчі, але замість цього... уся позеленіла (фото)

субота, 1 квітень 2023, 23:51

TikTok-блогерка вирішила випробувати на собі лайфгак із Мережі у прагненні мати веснянки на обличчі, але щось пішло не так, і дівчина стала схожа на героїню фільму "Шрек" Фіону. Процес "перевтілення" експериментаторка зафіксувала на відео та виклала в ...

Олена Шоптенко розповіла, ким працює за кордоном і чому поки що не готова повернутися до України

субота, 1 квітень 2023, 23:15

Відома хореографиня та переможниця Танців з зірками Олена Шоптенко вже рік проживає з сином Олексієм в Австрії, передають Патріоти України. «Насправді ми й досі - вже рік, не адаптувалися. Син пішов у дитсадок, але не прижився там — мови не розуміє пок...