Хіти тижня. "Голова - Шия - Спиногризи": Мережу розлютив випадок під Києвом

У мережі обговорюють видану в Київській області довідку про склад сім'ї, у якій замінили графу "Чоловік".

Фото опублікувала в групі "Сексизм і мізогінія" у Facebook Юлія Шевель, передають Патріоти України.

"Ось взяла довідку про склад сім'ї. А це що, на офіційному рівні закріплено, хто в родині яка частина тіла? Просто "чоловік" у відповідній графі вказати не можна? Цікаво, це всюди так чи тільки в нашій місцевості такі документи видають", - зазначила дівчина.

Мережу обурила довідка.

"Порвав. Якщо почали з голови, то потрібно вже інші частини перераховувати, чи що - там шия, руки, тулуб"; "Повинен бути такий текст: Голова - Шия - Спиногризи"; Це офіційний бланк? А де пункт "наймити" або "раби"? - сміються коментатори.

"А нагодувати цим папером того, хто її видав, не хочете?" - зазначають користувачі.

"А розведеним що пишуть? А вдовам? Прочерк? Типу безголова сім'я?" - дивуються українці.


Коли немає собаки: Мережу повеселило кумедне відео карантинного "вигулу" свині

четвер, 9 квітень 2020, 15:43

У центрі Санкт-Петербургу (РФ) жінка в період карантину вигулювала свиню. Відповідне відео розміщено в Telegram-каналі "Північний Захід. МБХ медіа", передають Патріоти України. "Коли немає собаки, а гуляти хочеться. В Петербурзі прямо в центрі міста ви...

Хіти тижня. "Не паліть хату!": Чернівчанка, яка заразила коронавірусом кілька сіл на Буковині, вибачилась перед сусідами (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 15:30

Приїхавши додому з Італії, жінка брала найактивнішу участь у громадському житті свого села. Перша хвора на коронавірус на Буковині жінка, яка примудрилася заразити десятки жителів свого і сусідніх сіл, звернулася до сусідів і попросила пробачення. Її з...