Хіти тижня. "Головне - вдало одружитись": Хто стоїть за власником NewsOne

Як хлопчина з Харківської області став власником телеканалів і підприємств? Як юнак зі Змієва став Народним депутатом?

Євген Мураєв

Власник телеканалу Newsone Євген Мураєв – це просто старанна маріонетка, якою управляє дійсно впливова людина, - пише на своїй сторінці в Facebook юрист Михайло Шнайдер, передають Патріоти України.

“Ну а давайте розберемося хто такий сам Євген Мураєв. Як хлопчина з Харківської області став власником телеканалів і підприємств? Як юнак зі Змієва став Народним депутатом? Відповідь дуже проста! Женя Мураєв вдало одружився! На Валерії Тарановій – дочці Олега Таранова! Одного з тіньових господарів Харкова. Засновника «Україно-Сибірської інвестиційної корпорації». Дуже впливової людини в українській політиці 90-х років, наближеного до Кучми!”, – зазначив Шнайдер.

За його словами, саме Таранов звів юного Мураєва з потрібними людьми. Починаючи від Добкіна і закінчуючи Азаровим, що забезпечило молодій людині небувалий кар’єрний ріст.

“Таранов на початку 2000-х років остаточно пішов в тінь, поклавши на свого зятя всі публічні функції. Так що Євген Мураєв – це просто старанна маріонетка, якою управляє дійсно впливовий Олег Таранов. Він зараз, до речі, проживає в Москві”, – додав юрист.

Оператори України готуються до блекаутів - обіцяють, що відключень зв'язку буде менше

понеділок, 25 вересень 2023, 19:43

Основні оператори мобільного зв'язку після торішніх зимових блекаутів через обстріли енергетичної інфраструктури України з боку російських окупантів цього року ретельніше підготувалися до можливих відключень енергії. Про це повідомляє сайт "ТехноФан", ...

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...