Хіти тижня. Городян попросили не панікувати: Стало відомо, навіщо у Кривому Розі розвішають прапори "Новоросії"

Все це необхідно для зйомок фільму "Донбас" відомого українського режисера Сергія Лозниці.

Ілюстрація:cont.ws

У Кривому Розі в декількох районах міста будуть розвішані прапори так званої "Новоросії", а по вулицях будуть ходити люди в формі терористів. Городян просять не панікувати. Про це пише сайт 0564.ua, передають Патріоти України.

Як стало відомо, все це необхідно для зйомок фільму "Донбас" відомого українського режисера Сергія Лозниці. Сьогодні, 8 лютого, почалися зйомки в Тернівському районі і будуть проходити протягом 4-х днів.

Людей, які побачать терористів в формі бандформувань т.зв. "ЛДНР", "Сомалі", "Спарта" попросили не панікувати, це необхідно для зняття окремих сцен фільму.

У Кривому Розі про це попереджені міська та районна влада, а також активісти всіх патріотичних організацій. За порядком під час зйомок стежать правоохоронці.

"Я - не стрелок, я - домик": У мережі відреагували на фото нової уніформи українських снайперів

середа, 14 листопад 2018, 13:59

Костюм був представлений головнокомандувачу ЗСУ Віктору Муженко під час візиту до 169-ого навчального центру "Десна". В українській армії представили новий маскувальний костюм для снайперів. Про це повідомляється на Facebook сторінці Головного управлін...

Хіти тижня. "Згорів перед роботою": Охоплений полум'ям хлопець зістрибнув з Кримського моста (фото, відео 16+)

середа, 14 листопад 2018, 13:00

Правда, йдеться не про той міст, який обіцяє "дорогу в рай" для мешканців окупованого півострова, а той, що розташований у скрепній столиці... В російській столиці хлопець, який горів, зістрибнув з Кримського моста (висячий міст через Москву-ріку на тр...