Хіти тижня. "Я вернусь на Родину в гробу или когда в гробу будет Путин", - російський бізнесмен

Євген Чичваркін впевнений, що приватний бізнес нинішньому російському президенту в країні взагалі не потрібен.

Євген Чичваркін. Фото: РБК.

Уповноважений при президенті Росії щодо захисту прав підприємців, лідер Партії зростання і кандидат в президенти РФ Борис Титов зустрівся в Лондоні з російськими бізнесменами-втікачами. Про це повідомив в Instagram співзасновник "Евросети" Євген Чичваркін, передають Патріоти України.

"Вчера приезжал Борис Титов. 30–40 человек встретилось с ним в "Пушкин-хаусе", – написав він. За словами Чичваркіна, список тих, хто попросився назад до Росії на зустрічі ніхто не обговорював, "никто не просился, никто и на Родину не звал".

"Заранее просил не включать меня ни в какие списки. Я вернусь на Родину в гробу или когда в гробу будет Путин (президент РФ Путін.ред.)", – підкреслив бізнесмен. На його думку, після президентських виборів бізнес в Росії "будут грабить и давить с особым цинизмом".

"Частный бизнес Путину не нужен. Осенью врубят станок и ограничат хождение валюты. Мы ждем нового притока эмиграции", – додав Чичваркін.

Хіти тижня. "Ну що, з перемогою нас": Росіянин задавив вовка і познущався над ним (відео)

четвер, 21 березень 2019, 1:00

Після того, як чоловік опублікував відео зі знущанням над дикою твариною, на нього з різкою критикою накинулися користувачі. Чоловік на Уралі похвалився тим, що вистежив зграю вовків і задавив одного з хижаків снігоходом, а потім бив його по морді. На ...

Скрепи у своєму стилі: На Балі поліція застрелила росіян-грабіжників

четвер, 21 березень 2019, 0:31

За попередньою інформацією, на обмінний пункт напало угруповання з семи осіб. На Балі двоє росіян загинули в перестрілці з індонезійською поліцією після пограбування обмінного пункту. Як повідомили представники посольства РФ у Джакарті в коментарі "РІА...