Хіти тижня. "Я вернусь на Родину в гробу или когда в гробу будет Путин", - російський бізнесмен

Євген Чичваркін впевнений, що приватний бізнес нинішньому російському президенту в країні взагалі не потрібен.

Євген Чичваркін. Фото: РБК.

Уповноважений при президенті Росії щодо захисту прав підприємців, лідер Партії зростання і кандидат в президенти РФ Борис Титов зустрівся в Лондоні з російськими бізнесменами-втікачами. Про це повідомив в Instagram співзасновник "Евросети" Євген Чичваркін, передають Патріоти України.

"Вчера приезжал Борис Титов. 30–40 человек встретилось с ним в "Пушкин-хаусе", – написав він. За словами Чичваркіна, список тих, хто попросився назад до Росії на зустрічі ніхто не обговорював, "никто не просился, никто и на Родину не звал".

"Заранее просил не включать меня ни в какие списки. Я вернусь на Родину в гробу или когда в гробу будет Путин (президент РФ Путін.ред.)", – підкреслив бізнесмен. На його думку, після президентських виборів бізнес в Росії "будут грабить и давить с особым цинизмом".

"Частный бизнес Путину не нужен. Осенью врубят станок и ограничат хождение валюты. Мы ждем нового притока эмиграции", – додав Чичваркін.

Наче ракова пухлина: Трудова міграція поглинає Україну (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:55

За різними оцінками, нині за межами України працює від двох до п’яти мільйонів людей. Трудова міграція в державі набуває загрозливих масштабів. Наші заробітчани виїжджають за кордон у пошуках кращої долі та вищих зарплат, передають Патріоти України з п...

"Адольфич, а як же Жуков? - Позаду Москва!": Кернес втік від суду закордон

п’ятниця, 24 травень 2019, 16:45

Мережа вже тролить "вибірковий героїзм" харківського міського голови - безстрашно счепився з "хунто-бандерівцями" за проспект Жукова та волонтерський намет, і "сховався в кущі", як відповідати за огидні злочини часів Майдану. Міський голова Харкова Ген...