"Програма є безкоштовною, що приваблює бійців. У відкритій статистиці на Google Play, 1-5 млн завантажень. Скільки достеменно з них саме українських - точної інформації немає.
Але створений додаток у 2014 році в країні-агресорі, Російській Федерації. Про що, до речі, красномовно свідчить електронна адреса kotssl@yandex.ru для технічної підтримки. Додаток навіть має емблему Міністерства оборони Росії. Але все це все одно не спиняє багатьох українських бійців, які не надають належного значення походженню мобільного додатка.
Додаток витягує корисну російським спецслужбам інформацію - при реєстрації користувача програма вимагає вказати прізвище військовослужбовця, свій підрозділ та пропонує занести до списку своїх товаришів по службі різного призову.
Також під час інсталяції додаток отримує доступ до перегляду даних на USB-накопичувачі, зміни та видалення даних на USB-накопичувачі, управління зберіганням документів, отримання даних з Інтернету, перегляду підключень до мережі, блокування переходу пристрою до сплячого режиму.
Це дає можливість розробникам додатку і, відповідно, російським спецслужбам, відслідковувати зв’язки, переміщення та точне місцезнаходження окремих військових ЗСУ і підрозділів в цілому.
"ДМБ Таймер" - це лише один приклад додатку-шпигуну, а їх десятки. Боротися з цим загрозливим явищем треба просвітницькою роботою серед українських захисників. А це вже компетенція Міністерства оборони."
Останні два роки міський голова Покровська Донецької області, 49-річний Руслан Требушкін продовжує декларувати заробітну плату на займаній посаді попри те, що офіційно всі повноваження передано Покровській міській військовій адміністрації. Зокрема, у 2...
У п’ятницю, 2 травня, в кількох районах індонезійського острова Балі сталося відключення електроенергії. Наразі там намагаються повернути світло, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Як повідомив оператор аеропорту на сторінці в Instagram, а...