Хіти тижня. Як проср*ти елітний бізнес: Власники салону меблів, на фасаді якого знищили графіті, змушені прийняти важке рішення

Позбавлені не те що патріотизму, а й елементарної совісті та здорового глузду ділки продовжують пожинати справу своїх рук

Салон меблів, на фасаді якого знищили патріотичні графіті з часів Майдану, закрився. Про це повідомив у Facebook керівник сумнозвісного магазину Ігор Доценко, зазначають Патріоти України.

"Шановні громадяни, салон "Емпоріум" закрито. Не дивлячись на те, що ми три з половиною року доглядали за графіті, ми стали заручниками провокаторів, які і замалювали ці роботи, щоб й здійснити цей акт вандалізму", - заявив Доценко. Також він висловив сподівання, що "поліція та суд розберуться" у ситуації.

Є надія, що справу не "спустять на гальмах". Адже "революційний прокурор" Луценко дав обіцянку розібратись і ситуації, в тому числі і з бізнесом власників салону. Оскільки йдеться про дурість "вати", а не високу корумповану політику, імовірно генпрокурору вдасться довести справу до законної помсти.

У свою чергу в Інституті історії НАН України заявили, що графіті, ймовірно, "знищено власником магазину "Емпоріум", що є орендатором приміщення Інституту української мови НАН України, без погодження із власником будинку".
За даними Інституту, будинок по вул. Грушевського, 4 є власністю НАН України та перебуває на балансі Інституту історії України НАН України, що не погодив договору оренди Інституту української мови із власником "Емпоріум".
"Співробітники Інституту історії України та інших гуманітарних академічних установ, що розміщуються в будинку, вкрай обурені подібними діями орендатора. Сподіваємось, що правоохоронні органи дадуть їм належну оцінку згідно з чинним законодавством",- йдеться у заяві.
3 вересня стало відомо, що з фасаду магазину люкс-меблів "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 у Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності. Доценко ці графіті назвав "типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби".
Активісти патріотичних організацій розгромили вхід до магазину, а біля вхідних дверей запалили шини. У свою чергу директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що інститут готує звернення в поліцію та до Генпрокуратури за фактом вандалізму через знищення графіті, які були пам'яткою історії.
Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що знищені графіті були частиною експозиції Музею Майдану, і за знищення музейного фонду передбачено кримінальну відповідальність. Cтолична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом нищення графіті за ч.2 ст 298 Кримінального кодексу України.

Розклад змінився: В Україні дешевшає популярний овоч через низьку якість

субота, 18 січень 2025, 12:22

В Україні спостерігається чергове зниження цін на цибулю. Протягом цього тижня українські виробники стали масово знижувати ціни на цю продукцію, у зв’язку зі стрімким зниженням якості ріпчастої цибулі, закладеної у сховища у 2024 році. Про це повідомля...

Лазівку перекрили: Поліція викрила десятки схем незаконного виїзду чоловіків за кордон і вручила підозри

субота, 18 січень 2025, 11:30

Поліція викрила десятки схем незаконного переправлення чоловіків за кордон у 19 областях України. Фігурантам вручили підозри, передають Патріоти України з посиланням на Нацполіцію. Правоохоронці у рамках кримінальних справ провели 270 обшуків. Викрили...