Хіти тижня. Якщо музику прибрати, то просто спазматичне виття: З'явилося аудіо моторошного вокалу росіянки Самойлової на "Євробаченні"

Російська співачка не змогла витягнути ноти своєї пісні, в неї зривався голос, а інколи вона взагалі замовкала. Може це прогулянки із "Безсмертним полком" так вплинули?

Допитливий юнак виклав вокал Самойлової без музики. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явився аудіозапис вокалу росіянки Юлії Самойлової під час виступу в другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018. Ролик опубліковано в Twitter Rig Sec, передають Патріоти України.

"Поплутали на рфії толерантність з жалем))) співати не може-в фінал не потрапляє, все просто", "Спасибі, хлопче! Ось здивував ... Насмішив ... Нехай це послухають чиновники, які її туди відправили. Голос Росії","Молодець хлопець, який провів вокальну реконструкцію. Респект йому. Країна повинна довбатися своїми героями в вуха", - коментують запис в мережі.

Хіти тижня. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого на траурній церемонії зворушливо попрощався зі своїм господарем (фотофакти)

середа, 12 грудень 2018, 4:00

Саллі жив з Бушем-старшим з червня цього року. Разом із екс-президентом США вони ходили, зустрічали гостей, ганяли м'яч. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого Саллі зворушливо попрощався зі своїм господарем під час церемонії прощання з колишнім ...

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...