Хіти тижня. Якщо музику прибрати, то просто спазматичне виття: З'явилося аудіо моторошного вокалу росіянки Самойлової на "Євробаченні"

Російська співачка не змогла витягнути ноти своєї пісні, в неї зривався голос, а інколи вона взагалі замовкала. Може це прогулянки із "Безсмертним полком" так вплинули?

Допитливий юнак виклав вокал Самойлової без музики. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явився аудіозапис вокалу росіянки Юлії Самойлової під час виступу в другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018. Ролик опубліковано в Twitter Rig Sec, передають Патріоти України.

"Поплутали на рфії толерантність з жалем))) співати не може-в фінал не потрапляє, все просто", "Спасибі, хлопче! Ось здивував ... Насмішив ... Нехай це послухають чиновники, які її туди відправили. Голос Росії","Молодець хлопець, який провів вокальну реконструкцію. Респект йому. Країна повинна довбатися своїми героями в вуха", - коментують запис в мережі.

Хіти тижня. Вчені виявили несподівані факти про булочки з маком

середа, 20 березень 2019, 1:00

У булочках з маком виявили підвищену дозу наркотичних речовин. У Франції почалися перевірки після повідомлень про підвищені дози наркоречовин в булочках і іншій випічці з маком. На сьогоднішній день ці хлібобулочні вироби зняті з продажу, також експерт...

Провели перевірку: У Авакова зробили заяву щодо генерала, підозрюваного у вбивствах на Майдані

середа, 20 березень 2019, 0:32

В жовтні 2015 Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС провело перевірку Гриняка, але підстав для звільнення з посади не знайшло. У Міністерстві внутрішніх справ не побачили причин для люстрації генерал-майора Нацгвардії Володимира Г...