Хіти тижня. "Їй тільки 19, а вона захищає Україну на Сході": Фото юної героїні вразило мережу

"Бережи тебе Боже, дівчинко!", - пишуть користувачі мережі.

19-річна героїня. Фото: Фейсбук.

Їй тільки 19, а вона захищає Україну на Сході... Не боїться, не плаче, додому не проситься. В бою міцно тримає зброю. Багатьом "чоловікам" має бути соромно. Фото хороброї захисниці опублікували користувачі групи "Патріоти України - єднаймося!", передають Патріоти України.

Користувачі мережі висловили захоплення маленькою героїнею і побажали юнці повернутися живою додому - туди, де її люблять і чекають.

"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...