
Після анексії українського півострова Крим велика частина співробітників силових відомств зрадили присягу Україні і перейшли служити під прапори окупантів. Втім, після приходу на півострів російської "влади", більшість колишніх співробітників МВС, СБУ і міліції, які зрадили Україну, були або звільнені, або відправлені служити далеко за межі Криму. Про це пише Новое время, посилаючись на дані від контррозвідки СБУ, інформують Патріоти України.
"З 15 тисяч міліціонерів, прикордонників і співробітників спецслужб, які перейшли на бік окупантів, службу у Криму продовжили не більше третини. Решту або звільнили, або ж перевезли на материкову частину Росії – туди, де небезпечніше і складніше служити", - пише видання.
Відзначається, що багато зрадників України відправили на Кавказ, а деяких - в Сирію. Також є інформація, що колишніх українських офіцерів направили на службу у віддалені регіони Росії, а на їх місце прислали силовиків з російської глибинки, які довели відданість Кремлю.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...