Хіти тижня. Кара Божа наздогнала окупанта вдома: У РФ помер найманець зі складу ДШРГ "Русич" (фото)

Імовірна причина смерті 28-річного фашиста - серцевий напад.

Окупант поїхав додому живим, але там його вбило власне серце. Фото: соцмережі.

У РФ помер найманець НЗФ Дергачов Олександр Володимирович «Гаррі» / «Шура». Про це в Twitter повідомив користувач Necro Mancer, передають Патріоти України.

За інформацією блогера, Дергачов Олександр народився в місті Новокуйбишівськ (Самарська область, РФ) 25 листопада 1990 року. Дата смерті - 29 жовтень 2018 року. Можлива причина - серцевий напад.
Дані Дергачова є в базі сайту «Миротворець»: «Российский наемник. Позывной: Гарри. Фашист по меньшей мере с 2010, фан ФК „Крылья Советов“. Состоит в ДШРГ „РУСИЧ“ с апреля 2015, гранатометчик. Особые приметы: татуировки на груди, плечах и правой лопатке /фото/.
Дата рождения: 25.11.1990. Соцсети: Использует псевдоним Делардж Александр».


Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...