Поблизу м. Умань, що на Черкащині, на одній із заправок поблизу траси виявили сильно побитого хлопця, який стверджував, що втік з рабства. 25-річний Степан розповів свою історію попутникам по дорозі до столиці. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Яна Сікорська, повідомляють Патріоти України.
"На одній із заправок біля траси він попросив моїх друзів підвезти його до Києва. Вони розговорилися, і ось що нам відомо: після дитячого будинку він проживав у спеціалізованому інтернаті, де одна керівна особа забрала документи і пенсійні картки у таких, як Степан" , - написала дівчина.
Крім цього, жертва розповіла, що вихованців інтернату "роздали в рабство тим, кому потрібна робоча сила". "Степан близько двох років жив у сараї, каторжно працював, його годували раз на день і розбили йому телефон. Разом з ним там перебувала жінка, яку одного дня кудись вивезли і після цього не бачили", - додала Яна Сікорська.
Хлопцеві вдалося втекти після того, як двоє людей, які утримували його, сильно побили Степана. У нього діагностували побої і перелом чотирьох ребер.
"Скориставшись п'яним станом своїх "господарів", Степан втік. Тиждень він бродив по лісах і трасах, поки на заправці не натрапив на людей, які йому допомогли. Друзі оформили його в одну з лікарень Києва, де його прооперували і встановили дренаж", - пояснила дівчина.
Як розповіла автор посту, лікарі зробили позначку в медичній карті хлопця про необхідність прибуття поліції. Однак станом на 12:45 12 червня, за словами дівчини, правоохоронці до Степана не приїздили. Також Яна Сікорська зазначила, що інтернат, в якому раніше проживав Степан, знаходиться в Умані. Постраждалий стверджує, що у схожому полоні в різних місцях можуть перебувати ще близько 10 осіб з різними групами інвалідності.
Новий підручник для 11 класу з історії України має "білі плями" у висвітленні подій початку повномасштабного вторгнення. Про це написала на своїй сторінці у Facebook вчителька історії із Києва Марія Воротило, передають Патріоти України. Її обурило, що ...
Міністерство оборони України проаналізувало військові спеціальності, які обрали добровольці, що звернулися до центрів рекрутингу української армії. Найбільш затребуваними виявилися ті, що пов’язані з БПЛА, також є попит на водіїв та стрілецькі спеціаль...