Хіти тижня. Х*йло отримав нове прізвисько, від росіян: "Прощавай, п**добол". Кадри протестів через підвищення пенсійного віку в Росії (фотофакти)

Одна справа отримати прізвисько від українських футбольних уболівальників, і зовсім інша - "поганяло" від власної молоді.

Молодь та підлітки Путіна точно не люблять. Фото: соцмережі.

Дівчина з портретом президента РФ Володимира Путіна і підписом Прощавай, п##добол стала символом учорашнього масового протесту в Росії проти підвищення пенсійного віку. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав російський незалежний авіаційний експерт Вадим Лукашевич, передають Патріоти України.

"Росія сьогодні", - написав він і опублікував фото дівчини, яка мітингувала проти підвищення пенсійного віку, з портретом президента РФ Володимира Путіна і підписом "Прощавай, п##добол".

"Одна справа отримати кликуху від українських футбольних уболівальників, і зовсім інша - поганяло від власної молоді", - написав Лукашевич у коментарях, і додав: "Кажуть, там багато фотографувалися з цим плакатом, але шукати будуть її - тому що саме вона своєю красою і молодістю створила образ, який вщент розбиває всю російську пропаганду".

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...