Хіти тижня. "Хлопців, які вчора відбили ворожу ДРГ, вже сьогодні нагородили просто на "нульовці", - Цаплієнко (фото)

Ворожа група в кількості восьми бійців рушила вбік позицій наших бійців вночі.

Героїв нагородили відразу на місці події. Фото: соцмережі.

"Найкоротший на цій війні часовий інтервал між фронтовою подією та нагородженням її учасників я спостерігав сьогодні неподалік від Дебальцевого. Хлопців, які вчора відбили ворожу ДРГ, вже сьогодні нагородили цими відзнаками просто на "нульовці". Спочатку наші ЗМІ казали про двох полонених диверсантів, потім про одного. І ось ми з‘ясували деталі", - пише журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ворожа група в кількості восьми бійців рушила вбік цих окопів вночі. Диверсантів прикривали крупнокаліберні кулемети. Групу засікли, по ній негайно відкрили вогонь. В приціл було видно, як одна з фігурок впала. "Поранений", - вирішили хлопці, намагаючись затягнути чоловіка, який впав, на свій бік. Та бойовики не давали це зробити. Під шквальним вогнем бійці кілька разів повторювали спроби. Все марно. Лише перед світанком дісталися того місця, де лежав противник. Та чоловік вже не дихав.

Вік близько сорока років. Середня статура. Документів немає. Замість плямистої форми - чорний комбінезон. Деякі характерні деталі кажуть про те, що людина не займалася фізичною працею. Тобто, не шахтар і не тракторист. Ось і вся інформація про особистість невідомого диверсанта.

До речі, під час бою спостерігалась активізація вздовж усієї лінії розмежування. Але, побачивши втомлені обличчя учасників нічного бою, я подумки прокрутив в голові всі події на передовій, свідком яких я був. І промайнула крамольна думка: "А скільки ж справжніх героїв так і не отримали своїх заслужених нагород? І скільки несправжніх продовжують розширювати свої фейкові іконостаси, нівелюючи вартість медалей?" Знаю одне. Сьогодні помилки на сто відсотків немає. Нагороди знайшли тих, хто їх вартий".

"Я лежала на землі й молилася": Злата Огнєвіч пригадала, як просто за її спиною розстріляли російського диверсанта

вівторок, 6 червень 2023, 21:15

Співачка Злата Огнєвіч досі не може стерти з пам'яті деякі моторошні спогади про початок повномасштабної війни в Україні. Так, під час прогулянки Києвом виконавиця показала місце, яке досі змушує її відчувати хвилювання. У сторіз в Instagram зірка приг...

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...