Хіти тижня. "Хто ти такий? Ви країну хочете?! Бидл*носи!": "Любий друг" Ющенка вилаяв свободівця Мірошниченка (відео)

Сутичка політиків сталася під час програми "Український формат" на телеканалі "Newsone".

Ігор Мірошниченко. Фото: ТСН.

Колишній міністр транспорту і зв'язку, екс-голова Запорізької обласної держадміністрації Євген Червоненко жорстко образив колишнього народного депутата від фракції "Свобода" Ігоря Мірошниченка в прямому ефірі, передають Патріоти України.

Конфлікт стався після того, як екс-парламентар зробив зауваження народному депутату "Опозиційного блоку" Василю Німченку, через те, що той недосконало розмовляв російською мовою. Сутичка політиків сталася під час програми "Український формат" на телеканалі "Newsone".

Зокрема, приводом для неї став факт, що Німченко, який колись обіймав посаду заступника голови Конституційного суду, демонстративно почав розмовляти російською, дискутуючи про необхідність захисту української мови як єдиної державної. Саме це обурило Мірошниченка і він запідозрив опонента у риториці, яку від нього вимагає хтось згори.

"Попри всю мою повагу, у вас українською виходить краще говорити. Ви так намагаєтеся зараз російською говорити, у вас це не виходить! Вас хтось змушує це робити?" — звернувся Мірошниченко до Німченка.

Однак замість безпосереднього опонента екс-нардепу відповів Червоненко, який грубо наказав йому закрити рот. "Пане Червоненку, якщо ви будете переходити на хамство, то я вам розкажу! Будете у себе вдома затикати рот", — дав відсіч Мірошниченко.

Така реакція вкрай обурила колишнього губернатора Запоріжжя і він перейшов на ще більші особисті образи на адресу свободівця. "Ти мені не указ, шо ти розберешся? Хто тобі давав право з твоїм IQ перебивати зама Конституційного суду країни? Хто ти такий? Ви країну хочете?! Бидл*носи!" — грубо висловився Червоненко.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...