
Про це повідомила місцева мешканка Тетяна Руденко на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Питання до всіх - як би ви підписали ці фотографії?" - запитала вона під знімками.
"Хамло!", "І це тільки початок, дуже прикро, гроші на вітер!", "Поклали по сніжку", "Дорога на лікарняне ліжко", "Рукож * пи!" - прокоментували користувачі.

Анна Матюшко поскаржилася, що працівники кладуть плитку в нетверезому стані.

"Бачила я цих майстрів, які робили "Алею Любові". 9:30 ранку була, а вони вже в мотлох, так що нічого дивного", - написала вона.
"Навесні все піде під землю, про що я і писала раніше. І гроші, і плитка", - зазначила Наталія Козирєва.

Тетяна Єлецька вважає, що це просто розтрата бюджетних коштів.
"І ніхто не буде покараний за те, що гроші громади пішли коту під хвіст. Хто повинен за це відповідати. Не Вася ж, який клав цю плитку, а його начальник!" - стверджує вона.

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...