
Про це повідомила місцева мешканка Тетяна Руденко на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Питання до всіх - як би ви підписали ці фотографії?" - запитала вона під знімками.
"Хамло!", "І це тільки початок, дуже прикро, гроші на вітер!", "Поклали по сніжку", "Дорога на лікарняне ліжко", "Рукож * пи!" - прокоментували користувачі.

Анна Матюшко поскаржилася, що працівники кладуть плитку в нетверезому стані.

"Бачила я цих майстрів, які робили "Алею Любові". 9:30 ранку була, а вони вже в мотлох, так що нічого дивного", - написала вона.
"Навесні все піде під землю, про що я і писала раніше. І гроші, і плитка", - зазначила Наталія Козирєва.

Тетяна Єлецька вважає, що це просто розтрата бюджетних коштів.
"І ніхто не буде покараний за те, що гроші громади пішли коту під хвіст. Хто повинен за це відповідати. Не Вася ж, який клав цю плитку, а його начальник!" - стверджує вона.

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...