Хіти тижня. Кліп відзняв у Парижі: Італійський музикант переспівав пісню "Океану Ельзи" (відео)

Італійський музикант зізнається, що вперше почув мелодію під час своєї поїздки в Білорусь, і тоді вона засіла в його голові.

П'єтро Габріелє. Фото: Телеграф.

Італійський співак Pietro Gabriele виконав відому пісню "Коко Шанель" української групи "Океан Ельзи" італійською мовою. Про це повідомляє "Твій портал", передають Патріоти України.

Італійський музикант зізнається, що вперше почув цю мелодію під час своєї поїздки в Білорусь і тоді вона засіла в його голові. А тепер він вирішив створити її італійську версію та навіть зняв на неї драматичний кліп у Парижі.

"Взято з пісні "Коко Шанель" від відомої української рок-групи "Океан Ельзи". Переклав і виконав П'єтро Габріелє", - підписав він ролик.

Хіти тижня. Жити по-новому: Українців чекає новий тарифний удар вже у квітні

понеділок, 22 січень 2018, 14:00

Тарифи на газ, гарячу воду та опалення можуть вирости ще мінімум на 20%. Уже в середині весни український уряд перегляне тарифи на газ, а слідом за цим можуть вирости тарифи на гарячу воду і опалення, повідомляють Патріоти України. Згідно з чинною пост...

Хіти тижня. "Я наклонился к немцу-стюарду и сказал ему на ушко такое, что он оторопел и отстал от меня", - блогер про вирішення проблеми із "зайвим багажем"

понеділок, 22 січень 2018, 13:30

Якщо твій дідусь був справжнім одеситом, то ти завжди знаєш дотепний спосіб, як виплутатися із незручної ситуації. "Мы летели из Мюнхена домой. Люфтганзой. Никогда не думал, что такое может быть, но случилось. Уже перед самой посадкой в самолет… (нет, ...