Хіти тижня. Кличко рулить: У Києві випробовують снігоплавильного "монстра" (фотофакти)

Снігоплавильна машина “з’їдає” до 60 тонн снігу на годину.

У Києві випробували нову снігоплавильну машину. Фото: Сегодня.

У Києві провели тестовий запуск першої в Україні мобільної снігоплавильної установки. Дві канадські снігоплавильні машини TRECAN 60-PD були придбані у грудні 2018 року, передають Патріоти України.

Київ першим в Україні закупив такі установки. Снігоплавильна машина “з’їдає” до 60 тонн снігу на годину. Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою”, – зазначив генеральний директор “Київавтодору “Олександр Густєльов.

Переваги таких установок – висока мобільність і можливість застосування на проблемних ділянках, зокрема – в центрі столиці, де неможливо знайти ділянку для тимчасового “складу” снігу. Також застосування снігоплавильних установок дозволяє зменшити витрати на допоміжну техніку.

У дорожньому відомстві уточнили, що під час наступного сильного снігопаду мобільні снегоплавильні установки вже працюватимуть в штатному режимі.

Джерело: Сегодня

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...

Росіянка зізналася, що готова "пробачити" Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

вівторок, 24 травень 2022, 18:30

Росіянки зізнаються, що готові "вибачити" Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це...