Хіти тижня. "Когда наши танки въедут в Москву": У РФ скасували виступ українського співака через "неприйнятні висловлювання"

9 лютого Захар Май мав виступити у Москві в клубі "Швайн".

Захар Май. Фото: соцмережі.

Концерти українського виконавця з американським громадянством Захара Мая скасували у Санкт-Петербурзі та Москві. Хоча один концерт у столиці Росії у виконавця поки ще запланований. 9 лютого Захар Май мав виступити у Москві в клубі "Швайн". Однак виступ там скасували. У дирекції клубу не пояснили причину такої відмови, передають Патріоти України із посиланням на "Дождь".

Натомість у санкт-петербурзькому клубі "Цоколь", де концерт мав відбутися 14 лютого, заявили, що концерт скасували через "неприйнятні публічні висловлювання музиканта", щоб уникнути "провокацій і розпалювання ненависті".

Через які саме висловлювання скасували концерт Захара Мая в "Цоколі", в клубі не уточнили. Там лише підкреслили, що причиною стали слова музиканта, "опубліковані днями в ЗМІ, які викликали широкий громадський резонанс".

Скоріш за все мова йде про матеріали у виданнях "Вести.ру", "Дни.ру" та "Комсомольская правда", де погляди музиканта називають русофобськими. І задаються питанням, чи виконає музикант пісню "Когда наши танки въедут в Москву". 25 лютого заплановано виступ музиканта в московському клубі "Гоголь". Про його скасування поки не повідомлялося.

Рятувальники не можуть навіть підійти до цього пекла: Під Одесою загорілися трава та очерет (відео)

середа, 1 квітень 2020, 13:15

Вогонь охопив площу в 3 гектара. На відео видно чорні клуби диму через пожежу під Одесою. За останніми даними, вогонь охопив площу в 3 гектара. У рятувальників немає можливості підступитися до вогнища і ліквідувати загоряння.

Хіти тижня. Частина українців, яких евакуювали з Дохи, втекла від примусової обсервації прямо з-під готелю

середа, 1 квітень 2020, 12:30

Частина українців, які прилетіли з Балі, до сих пір знаходиться в літаку. Так, один з українських туристів повідомив, що їх на автобусах привезли з аеропорту "Бориспіль" до готелю "Козацький" на Майдані, після чого сказали "робити, що хочуть". На це де...