
Президент Росії Володимир Путін на новорічному вечорі в Великому театрі, в Москві, привітав країну і побажав "усім здоров'я, любові і щастя". Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Twitter російський пропагандист Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.
"Я бажаю всім здоров'я, любові, щастя! Миру і процвітання нашої Батьківщини! З наступаючим святом, з наближенням 2019 роком!", - привітав усіх Путін.
У мережі з негативом відреагували на привітання глави Кремля. "Ось у мене приходять рахунки. Я їх плачу. І працюю по шість днів на тиждень по 12 годин. Рахунки ростуть, а зарплата ні. Путін при владі вже 19 років. Може пора йому на спокій? Травить анекдоти і я можу", - пише один з користувачів.
"А старому дідові по великим театрам шаритися хочеться, вибачте що не матом цю с-ку називаю. Путін. Іди. Пора тобі. Тільки з порожніми руками на вихід", - додає інший коментатор.

Путин на новогоднем вечере в Большом театре: Я желаю всем здоровья, любви, счастья! Мира и процветания нашей Родине! С наступающим праздником, с приближающимся 2019 годом! pic.twitter.com/drc0HLrmmW
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) 27 декабря 2018 г.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...