Хіти тижня. "Когда же этот п**дец закончится": Екс-бойовик "ДНР" обурений життям у "молодій республіці"

Донеччанин написав, що воював за "незалежність" "ДНР" на фронті, але зараз знайти роботу і забезпечити собі нормальне існування він не може.

Окупований Донецьк. Фото: Дзеркало тижня.

Один з жителів окупованого Донбасу розповів про жебрацькі зарплати і неможливість знайти нормальну роботу в "ДНР", написавши в паблік "Донецьк Live" емоційний пост про важку обстановку в Донецьку, передають Патріоти України.

Стало відомо, що донеччанин, який назвав своє повідомлення криком душі, обурений рівнем зарплат в 6000 рублів, при цьому велика частка вакансій стосується продавців, торгових представників та вантажників.
Донеччанин написав, що воював за "незалежність" "ДНР" на фронті, але зараз знайти роботу і забезпечити собі нормальне існування в Донецьку він не може. Маючи в своєму розпорядженні власний автомобіль, він відмовляється "гробити" його за жалюгідні 300 руб. на день "+ паливо" і ставить риторичне питання про те, "когда же этот п**дец закончится".

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.