Хіти тижня. "Когда же этот п**дец закончится": Екс-бойовик "ДНР" обурений життям у "молодій республіці"

Донеччанин написав, що воював за "незалежність" "ДНР" на фронті, але зараз знайти роботу і забезпечити собі нормальне існування він не може.

Окупований Донецьк. Фото: Дзеркало тижня.

Один з жителів окупованого Донбасу розповів про жебрацькі зарплати і неможливість знайти нормальну роботу в "ДНР", написавши в паблік "Донецьк Live" емоційний пост про важку обстановку в Донецьку, передають Патріоти України.

Стало відомо, що донеччанин, який назвав своє повідомлення криком душі, обурений рівнем зарплат в 6000 рублів, при цьому велика частка вакансій стосується продавців, торгових представників та вантажників.
Донеччанин написав, що воював за "незалежність" "ДНР" на фронті, але зараз знайти роботу і забезпечити собі нормальне існування в Донецьку він не може. Маючи в своєму розпорядженні власний автомобіль, він відмовляється "гробити" його за жалюгідні 300 руб. на день "+ паливо" і ставить риторичне питання про те, "когда же этот п**дец закончится".

Хіти тижня. Українців тисячами видворяють з Європи

субота, 24 лютий 2018, 4:00

До України часто депортують наших громадян за порушення перебування в Європейському Союзі. Офіційно в минулому році тільки з Чехії видворили 1 тис. українців. Всі ці люди незаконно працювали в країні з польськими дозволами на роботу. Як правило, за так...

Донбас: Другий день поспіль гинуть хлопці з 131-го ОРБ (фото)

п’ятниця, 23 лютий 2018, 23:52

22.02.2018 загинув Ілля Cербін, боєць 131-го ОРБ (УНСО). "Другий день поспіль гинуть Хлопці з рідного мені 131-го ОРБ (УНСО). 22.02.2018 загинув Ілля Cербін, боєць 131-го ОРБ (УНСО). Поховання в неділю на Байковому цвинтарі у Києві. Молодий такий... Ал...