Хіти тижня. "Консерви", що вибухають: Хто "засвітився", на захисті "NewsOne" і "112 Україна"

Скільки б не змінювалися власники - «NewsOne» висновків робити не збирається. Канал і надалі поширює брехню, обливає брудом українських солдат і веде антидержавну пропаганду.

Антиукраїнська пропаганда на цьому каналі не припинилася. Ілюстрація: соцмережі.

Прийняття Верховною Радою постанови про санкції проти каналів «NewsOne» і «112 Україна» викликало бурю в українському політикумі. Ще під час голосування, дивним чином за постанову не проголосував його ж співавтор депутат Найєм, після чого став шукати собі виправдання і в той же день подався на ефір «NewsOne». Позафракційний депутат Дмитро Добродомов звинуватив Верховну Раду в утисках свободи журналістів. «Безпрецедентним актом цензури в Україні» постанову Верховної Ради назвали в «Опоблоці». Про це в своєму блозі пише журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

Він зазначає, що про «придушення свободи слова в Україні» заголосили на російському телебаченні. Але далі за всіх пішла Юлія Тимошенко - вона заявила, що зі зміною власника, канал «NewsOne» перейшов під контроль президента Порошенка. Типу це Петро Порошенко співпрацює зі старим партнером Юлії Володимирівни Віктором Медведчуком.
За словами журналіста, тим часом «NewsOne» продовжує свою роботу - і щось міняти в редакційному форматі він явно не збирається. Скільки б не змінювалися власники - «NewsOne» висновків робити не збирається. Канал і надалі поширює брехню, обливає брудом українських солдат і веде антидержавну пропаганду в кращих традиціях більшовицької «окопної правди» зразка 1917. Дмитро Вовнянко пише, що він особисто не хоче, щоб ефект від «NewsOne» був той самий, що від більшовицьких газет в 1917-му. США свого часу круто взялися за «радянські гуртки» у себе в країні - в Москві досі тремтять від згадок про «полювання на відьом». Чим були б Штати, якби в подальшому терпіли у себе сталінську пропаганду не складно здогадатися. Справу треба доводити до кінця.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...