З архіву ПУ. ​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

У Миколаєві місцевий депутату 2018 року став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг.

Невідомі приклеїли аксесуар для полового самозадоволення на дах автомобіля

Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінчаний припаркував своє авто в центрі обласного центру, біля Миколаївської облдержадміністрації та відправився на сесію. Однак коли повертався до своєї «конячки», виявив "сюрприз" з магазина для дорослих, зазначають Патріоти України.

Слід сказати, що фалоімітатор не вперше "з'являється" поруч з нашим героєм. Місцеві патріоти часто вітали медведчуковця таким символом. Фотографії наслідків дій невідомих "жартівників" радо розтиражовали в місцевих ЗМІ.

Слід також додати, що подібне з Максимом Невінчаним відбулося в травні цього року. У той час коли політик на вулиці давав коментарі телевізійникам, до групи підкрався невідомий і підсунув фаллоімітітор буквально депутату під ніс, немов мікрофон. В грудні минулого року, Невінчаного закидали яйцями під час зустрічі з громадянами в Херсоні. Сам потерпілий політик крайню подію ще не прокоментував, також невідомо, чи буде він звертатися в поліцію через інцидент.

Маячня сивого мерина чим далі, тим цікавіше: Лаврову заявив, що ОБСЄ коригувала удари 'ЗСУ по Луганську і Донецьку

четвер, 1 грудень 2022, 11:35

Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що нібито представники ОБСЄ брали участь у коригуванні вогню по окупованих Луганську і Донецьку. . Джерело: Лавров на пресконференції 1 грудня . Пряма мова Лаврова: "Розкрилися факти участі ОБСЄ в кориг...

Атаки по критичній інфраструктурі: Росія випробовує в Україні "ключовий компонент" нової воєнної доктрини ‒ британська розвідка

четвер, 1 грудень 2022, 10:25

З жовтня Росія неодноразово атакувала енергомережу України передусім крилатими ракетами. . Імовірно, це перша спроба РФ реалізувати концепцію стратегічної операції зі знищення критично важливих цілей (SODCIT). Це ключовий компонент ухваленої нещодавно...