З архіву ПУ. ​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

У Миколаєві місцевий депутату 2018 року став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг.

Невідомі приклеїли аксесуар для полового самозадоволення на дах автомобіля

Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінчаний припаркував своє авто в центрі обласного центру, біля Миколаївської облдержадміністрації та відправився на сесію. Однак коли повертався до своєї «конячки», виявив "сюрприз" з магазина для дорослих, зазначають Патріоти України.

Слід сказати, що фалоімітатор не вперше "з'являється" поруч з нашим героєм. Місцеві патріоти часто вітали медведчуковця таким символом. Фотографії наслідків дій невідомих "жартівників" радо розтиражовали в місцевих ЗМІ.

Слід також додати, що подібне з Максимом Невінчаним відбулося в травні цього року. У той час коли політик на вулиці давав коментарі телевізійникам, до групи підкрався невідомий і підсунув фаллоімітітор буквально депутату під ніс, немов мікрофон. В грудні минулого року, Невінчаного закидали яйцями під час зустрічі з громадянами в Херсоні. Сам потерпілий політик крайню подію ще не прокоментував, також невідомо, чи буде він звертатися в поліцію через інцидент.

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...

Вистрибнув із вікна: У Мелітополі окупанти довели до самогубства юнака

субота, 1 квітень 2023, 15:00

У тимчасово окупованому Мелітополі з вікна п'ятого поверху лікарні вистрибнув та загинув хлопець. Напередодні його затримала так звана "поліція" міста. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Немита Росія продовжує ни...