Хіти тижня. Космос твоя батьківщина, Льоню: Черновецького прогнали з Грузії

Не зважаючи на багатомільйонні інвестиції та право на проживання, все пішло шкереберть. Сам Леонід Михайлович вбачає в цьому "руку Луценка".

Леонід Черновецький. Фото:prportal.com.ua

Колишній мер Києва Леонід Черновецький не зміг потрапити в Грузію, де він проживав протягом останніх кількох років і переховувався від українського правосуддя. Про це Черновецький написав на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"Найкрасивіша країна в світі і найгостинніші люди! Шкода, що в зв'язку зі злочинним кримінальним переслідуванням мене з боку особисто Луценка, я на схилі років не можу відвідувати Грузію! Нічого! Господь все поставить на свої місця: недовго Луценку "гуляти" на свободі за все, що він зробив проти українського народу! Я не беруся до уваги", - написав Черновецький.

Хіти тижня. "Звезда в шоке!": Британські журналісти переплутали Вєрку Сердючку з фанатом

субота, 25 травень 2019, 14:30

Замість фото артистки, ЗМІ розмістило світлину її прихильника... Українську зірку Вєрку Сердючку, яка вже сьогодні, 18 травня, запалить сцену "Євробачення-2019", переплутали з фанатом. Закордонне видання The Sun опублікувало статтю про Сердючку, а, зам...

За армію, за мову, за віру: Зеленському пропонують присвоїти Порошенку звання Героя України

субота, 25 травень 2019, 12:58

Петицію вже підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів. На сайті президента Володимира Зеленського в понеділок, 20 травня, зареєстрували петицію, в якій просять про присвоєння екс-президенту...