Хіти тижня. "Краснодарские каннибалы уже в ЛыНыРы?": У мережі повідомили про страшні знахідки в окупованому Луганську

Люди знайшли на смітнику стопу лівої ноги, фрагмент лівої гомілки, частину лівої руки, ліву кисть, фрагменти стегна, а також жіночу сумку білого кольору і сонцезахисні окуляри.

В окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

В окупованому Луганську біля сміттєвих баків місцеві жителі виявили частини людського тіла. Новину передають Патріоти України.

Жителі окупованого міста в соціальних мережах повідомляють: «Вчора ввечері біля смітника, розташованого в районі будинків № 13-Б та № 15-А на кв. Дружби м.Луганська, виявлені частини людського тіла. Люди знайшли в ящику стопу лівої ноги, фрагмент лівої гомілки, частину лівої руки, ліву кисть, фрагменти стегна, а також жіночу сумку білого кольору і сонцезахисні окуляри».
У коментарях до даного посту користувачі зазначають: «Что? Краснодарские каннибалы в ЛыНыРы», «Кошмар! Что там происходит??? Неизвестно кто это ?».


Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.