
У середу, 21 березня, комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київський метрополітен задля будівництва двох станцій підземки на жилому масиві Виноградар, зазначають Патріоти України.
Йдеться про земельні ділянки орієнтовними площами 0,69 га, 0,98 га, 0,56 га, 0,09 га, 0,68 га, 0,11 га, 0,29 га, 1,64 га, 0,11 га. Ця земля наразі належать до комунальної власності територіальної громади.
Ділянки надають в оренду на 7 років під влаштування будівельних майданчиків для будівництва об'єктів дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції метро Сирець на житловий масив Виноградар.
У той же час у системі prozoRRo триває закупівля послуг генерального підрядника (конкурс). Визначення переможця відтерміноване вже з кінця березня на 7 травня, через позов одного з учасників.
Наразі у бюджеті на 2018 рік Київрада передбачила 1,5 млрд. гривень на будівництво підземки на Виноградар та планує збільшити кошторис у разі потреби. Якщо не трапиться нових організаційних затримок, є шанс, що старт підземних робіт може бути ще в другому кварталі року.
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...