Хіти тижня. Київ зробив наступний крок у побудові метро на Виноградар

Комісія Київради дала старт відведенню землі під метро на Виноградар, вздовж наміченої траси. Ця процедупа передує безпосередньому початку робіт

У середу, 21 березня, комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київський метрополітен задля будівництва двох станцій підземки на жилому масиві Виноградар, зазначають Патріоти України.

Йдеться про земельні ділянки орієнтовними площами 0,69 га, 0,98 га, 0,56 га, 0,09 га, 0,68 га, 0,11 га, 0,29 га, 1,64 га, 0,11 га. Ця земля наразі належать до комунальної власності територіальної громади.

Ділянки надають в оренду на 7 років під влаштування будівельних майданчиків для будівництва об'єктів дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції метро Сирець на житловий масив Виноградар.

У той же час у системі prozoRRo триває закупівля послуг генерального підрядника (конкурс). Визначення переможця відтерміноване вже з кінця березня на 7 травня, через позов одного з учасників.

Наразі у бюджеті на 2018 рік Київрада передбачила 1,5 млрд. гривень на будівництво підземки на Виноградар та планує збільшити кошторис у разі потреби. Якщо не трапиться нових організаційних затримок, є шанс, що старт підземних робіт може бути ще в другому кварталі року.

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...