Хіти тижня. Київ зробив наступний крок у побудові метро на Виноградар

Комісія Київради дала старт відведенню землі під метро на Виноградар, вздовж наміченої траси. Ця процедупа передує безпосередньому початку робіт

У середу, 21 березня, комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Київський метрополітен задля будівництва двох станцій підземки на жилому масиві Виноградар, зазначають Патріоти України.

Йдеться про земельні ділянки орієнтовними площами 0,69 га, 0,98 га, 0,56 га, 0,09 га, 0,68 га, 0,11 га, 0,29 га, 1,64 га, 0,11 га. Ця земля наразі належать до комунальної власності територіальної громади.

Ділянки надають в оренду на 7 років під влаштування будівельних майданчиків для будівництва об'єктів дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції метро Сирець на житловий масив Виноградар.

У той же час у системі prozoRRo триває закупівля послуг генерального підрядника (конкурс). Визначення переможця відтерміноване вже з кінця березня на 7 травня, через позов одного з учасників.

Наразі у бюджеті на 2018 рік Київрада передбачила 1,5 млрд. гривень на будівництво підземки на Виноградар та планує збільшити кошторис у разі потреби. Якщо не трапиться нових організаційних затримок, є шанс, що старт підземних робіт може бути ще в другому кварталі року.

Супермаркети переписали ціни на важливий продукт - вартість значно зросла

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:57

В Україні значно зросли ціни на свинину та сало в супермаркетах. Вартість деяких видів м’яса перевищила 260 грн. У свою чергу сало майже досягло позначки в 260 грн/кілограм. Про це свідчать дані моніторингу цін від порталу "Мінфін", передають Патріоти ...

Якими насправді були українські козаки: Російська пропаганда століттями створювала міфи

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:26

Запорожці - це не шароварні поглиначі горілки і галушок. Такий образ навмисне малювала російська імперська, а потім радянська пропаганди, передають Патріоти України. ТСН розвінчав міфи про козаків. У червоних шароварах та вишиванці танцює гопак і відр...