Попередньою причиною інциденту називають недотримання робітниками техніки безпеки.

У московському метро чергова НП. На одній зі станцій обвалилася важка конструкція прямо на людей. Люди в паніці, на місце прибувають медики, вже відомо про постраждалих. Про це пишуть російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Відомо, що інцидент стався біля станції підземки "Саларьєво". Як з'ясувалося згодом, причиною обвалу стала аварія в системі водопостачання, відірвалося дві труби.
За попередніми даними, одна людина загинула. Ще двоє постраждали. Нещасний випадок стався через те, що впала конструкція, - величезна труба, робочі її просто не втримали.
Раніше співрозмовник в екстрених службах розповів РІА Новини про обвалення на будівництві неподалік від «Саларьєво». В результаті НП троє робітників були придавлені.
За даними «МК», обвалення труби сталося поблизу споруджуваного в Новій Москві торгового центру, а один з робітників, на яких вона впала, помер через те, що йому повністю відірвало ногу. Попередньою причиною інциденту видання називає недотримання робітниками техніки безпеки.
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...
На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...