Хіти тижня. "Любіть Україну!": Жителі окупованого Донецька поділилися цікавим фото із маршрутки

Невідомий написав на стіні автобуса гасло, яке доводить до сказу окупантів.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

В одній з донецьких маршруток з'явився напис "Слава Україні! Любіть Україну!". Мешканці окупованого Донецька опублікували фото у соцмережі, передають Патріоти України.

"Звичайно, рано чи пізно напис помітять і витруть. Він же таки не видряпаний цвяхом і не намальований на стіні будинку фарбою - бо саме так роблять прихильники всяких "новомалоросій", що після них тільки убозтво і бруд залишається", - зазначають жителі міста.


"Ударят химией по химии. Оккупанты задумались над строительством еще одного химического завода в Армянске", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:30

"Фигурант дела Веджие Кашка 65-летний крымскотатарский активист Асан Чапух, которого оккупанты задержали 23 ноября 2017 года, держит голодовку шестой день с требованием к медсанчасти СИЗО Симферополя оказать ему немедленную медицинскую помощь. Состояни...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.