Хіти тижня. Люди в шоці: Крим спіткала нова катастрофа (фото)

Жителі окупованого Сімферополя скаржаться на складну санітарну ситуацію в місті - на вулицях множаться звалища, на які також звертають увагу і "чиновники", повідомляють Патріоти України.

Так, ситуація зі збором відходів в місті завжди була непростою. Значно ускладнилася вона в 2017 році після того, як полігон твердих побутових відходів в Кам'янці (Сімферопольський район) закрили на рекультивацію.

Тепер всі відходи з Сімферополя і прилеглих населених пунктів звозять на полігон в селі Тургенєве (Білогірський район), в 56 кілометрах від кримської столиці. Кожен раз сміттєвози долають більше 100 кілометрів (туди і назад). Це і ускладнило санітарну ситуацію в Сімферополі - раз у раз з'являються звалища, а міські контейнери завалюють будівельним сміттям.

Як заявив "глави адміністрації" Сімферополя Ігор Лукашев, в червні комунальні служби вивезли з міста близько 60 кубометрів сміття. При цьому з центральних вулиць - проспекта Кірова та вулиці Шмідта - зібрали понад 50 кубометрів відходів.

Великі скупчення сміття можна побачити майже в кожному районі Сімферополя. Під час рейдів місцеві чиновники виявили більше трьох десятків несанкціонованих звалищ. "Глава уряду" Криму Сергій Аксьонов також обурений тим, що "по місту неможливо нормально проїхати", і вимагає навести порядок.

"Мер" кримської столиці в проблемі зі сміттям звинувачує городян і недобросовісних комерсантів. В адміністрації виявили чимало фірм, які пропонують за гроші послуги вивезення великогабаритного будівельного сміття, але везуть його не на полігон, а до найближчих сміттєвих контейнерів, що на такі відходи не розраховані.

"Кримський уряд" зажадав від "влади" Сімферополя розробити комплексну систему збирання сміття. За приблизними підрахунками, вартість вирішення проблеми складе більше 100 мільйонів рублів.

Джерело: Крим.Реалії

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...