Жителі окупованого Сімферополя скаржаться на складну санітарну ситуацію в місті - на вулицях множаться звалища, на які також звертають увагу і "чиновники", повідомляють Патріоти України.
Так, ситуація зі збором відходів в місті завжди була непростою. Значно ускладнилася вона в 2017 році після того, як полігон твердих побутових відходів в Кам'янці (Сімферопольський район) закрили на рекультивацію.
Тепер всі відходи з Сімферополя і прилеглих населених пунктів звозять на полігон в селі Тургенєве (Білогірський район), в 56 кілометрах від кримської столиці. Кожен раз сміттєвози долають більше 100 кілометрів (туди і назад). Це і ускладнило санітарну ситуацію в Сімферополі - раз у раз з'являються звалища, а міські контейнери завалюють будівельним сміттям.
Як заявив "глави адміністрації" Сімферополя Ігор Лукашев, в червні комунальні служби вивезли з міста близько 60 кубометрів сміття. При цьому з центральних вулиць - проспекта Кірова та вулиці Шмідта - зібрали понад 50 кубометрів відходів.
Великі скупчення сміття можна побачити майже в кожному районі Сімферополя. Під час рейдів місцеві чиновники виявили більше трьох десятків несанкціонованих звалищ. "Глава уряду" Криму Сергій Аксьонов також обурений тим, що "по місту неможливо нормально проїхати", і вимагає навести порядок.
"Мер" кримської столиці в проблемі зі сміттям звинувачує городян і недобросовісних комерсантів. В адміністрації виявили чимало фірм, які пропонують за гроші послуги вивезення великогабаритного будівельного сміття, але везуть його не на полігон, а до найближчих сміттєвих контейнерів, що на такі відходи не розраховані.
"Кримський уряд" зажадав від "влади" Сімферополя розробити комплексну систему збирання сміття. За приблизними підрахунками, вартість вирішення проблеми складе більше 100 мільйонів рублів.
В Україні можуть почати штрафувати водіїв за їзду в зимовий період на літній гумі. Очікується, що розмір покарання становитиме 340 грн для легкових автомобілів та 8 500 грн для вантажівок та автобусів. Про це розповів перший заступник начальника департ...
ПриватБанк має право без попередження закрити кредитний ліміт будь-якому клієнту. Для того, щоб цього не трапилось, в банку радять активно користуватись картками, не затримувати кредитні платежі, мати легальний дохід (який можна підтвердити довідками),...